Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Huawei p smart 2019 2 sorun ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Huawei p smart 2019 2 sorun ?

bu telefonu almayı düşünüyorum , ama inceleme videolarında 2 konu takıldı kafama ilki arka plandaki uygulamalar kapandığını ve bir önceki uygulamaya gelince kaldığı yerden değil de yeniden başladığı sorunu olduğu bilgisi var , bu telefonu alırsam örnek bir ****sitesi uygulamasını açtım ve sonra maç sonuçları uygulamasını açtım ve tekrar **** sitesi uygulamasına döndüğümde sayfa yeniden mi başlıyor ve tekrar şifre girmem mi gerekir ? ikinci konu ise şarz olayı tamamen şarz olma süresi sanırım bir saat elli dakika doğru mu ? bu çok uzun süre ve bunun sebebi de telefonun şarz girişinin type c olmaması deniyor doğru mu ? bu telefon un normal şarz olma süresi bu kadar uzun mu ? bu iki problemin çözümü var mı ? ilk problemin uygulamalarla ilgili olan sanırım ayarlardan düzeltiliyormuş
    Konu Simba tarafından (20-08-2020 Saat 20:47 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

üstad huwai dediginiz bu modeli benim arkadaşım aldı ekran donmaları kasmaları yüzünden tuketici hakem heyeti ile zor geri verdi bu modeli tavsiye etmem bilginize
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende huawei p20 lite var yaklaşık 1,5 senedir kullanıyorum çok memnunum ;huawei p20 lite tavsiye ederim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri