Teekkur Teekkur:  0
Beeni Beeni:  0
5 sonutan 1 ile 5 aras

Konu: EBA Canl Snf ders program 31 Austos-18 Eyll

Kullanc Bilgi Mens

Standart EBA Canl Snf ders program 31 Austos-18 Eyll

Kullandgm ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanc Bilgi Mens

snfta almayan ocuk evde ekran banda alacak ylemi...
    CMBOMLU

Kullanc Bilgi Mens

Alnt hseyin Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    snfta almayan ocuk evde ekran banda alacak ylemi...
    Yok be abi nereye ya uzaktan eitim falan biz kzla evde her dersi yaptk millet yapmad sonra dediler herkes geti peki bizim sucumuz neydi ben hergun kavga ederek oturttum pc basna tv karssna millet dsarda korona morona dinlemeden ellerinde tablet tiktok yapyorlard puan diye birey var ebada ona gre degerlendirme yaplmalyd hakszlk oldu bana gre
    Kullandgm ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanc Bilgi Mens

senin ve kznn okadar emei gme gitti desene(kar' edindii bilgi)...valla kardeim ok sama bir memlekette yayoruz...yani bu ileri dostlar alverite grsn hesab yapyorlar sanki...ne yapacaksn imdi..kimi kime ikayet edeceksin..alanda geti..hi eline kitap almayanda...adilmi bu yani...nerde eitsizlik..adaletli bir yaklamm bu...bu topraklarda doduumuza gre..canmz skan eyler olsada yaamaya ve yaatmaya devam edeceiz..birey olarak yapabileceimiz baka hibirey yok...oy zarfn sanda atana kadar....
    CMBOMLU

Kullanc Bilgi Mens

Eba canli yayin baslamis ama kimin haberi var ben simdi ogrendim bu konudan hayret ya bizde ole calistik cabaladik sadece bilgi birikimi pc kullanmayi ogrendi

6. 07-02-2021, 14:31

Sebep
    eski konuyu hortlatmayalm

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanc var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri