Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arasý

Konu: “EBA Canlý Sýnýf” ders programý 31 Aðustos-18 Eylül

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart “EBA Canlý Sýnýf” ders programý 31 Aðustos-18 Eylül

Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sýnýfta çalýþmayan çocuk evde ekran baþýnda çalýþacak öylemi...
    CÝMBOMLU

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hüseyin Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    sýnýfta çalýþmayan çocuk evde ekran baþýnda çalýþacak öylemi...
    Yok be abi nereye ya uzaktan eðitim falan biz kýzla evde her dersi yaptýk millet yapmadý sonra dediler herkes geçti peki bizim sucumuz neydi ben hergun kavga ederek oturttum pc basýna tv karsýsýna millet dýsarda korona morona dinlemeden ellerinde tablet tiktok yapýyorlardý puan diye birþey var ebada ona göre degerlendirme yapýlmalýydý haksýzlýk oldu bana göre
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

senin ve kýzýnýn okadar emeði güme gitti desene(kar'ý edindiði bilgi)...valla kardeþim çok saçma bir memlekette yaþýyoruz...yani bu iþleri dostlar alýþveriþte görsün hesabý yapýyorlar sanki...ne yapacaksýn þimdi..kimi kime þikayet edeceksin..çalýþanda geçti..hiç eline kitap almayanda...adilmi bu yani...nerde eþitsizlik..adaletli bir yaklaþýmmý bu...bu topraklarda doðduðumuza göre..canýmýzý sýkan þeyler olsada yaþamaya ve yaþatmaya devam edeceðiz..birey olarak yapabileceðimiz baþka hiçbirþey yok...oy zarfýný sandýða atana kadar....
    CÝMBOMLU

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Eba canli yayin baslamis ama kimin haberi var ben simdi ogrendim bu konudan hayret ya bizde ole calistik cabaladik sadece bilgi birikimi pc kullanmayi ogrendi

6. 07-02-2021, 14:31

Sebep
    eski konuyu hortlatmayalým

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri