Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Nedir bu windows 10'dan çektiyim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Nedir bu windows 10'dan çektiyim.

Merhaba arkadaşlar. masa üstü bilgisayar kullanıyorum. işletim sistemim win10 64bit. Anti virüs programı
    olarak Avast free kullanıyorum. Anakart MSI H110M pro-vhl. 8gb ram. Ekran kartı amd
    Radeon R7 200 serisi. Arkadaşlar bu ekran kartı 2gb değilmi?. 1gb hd. powersuply üzerinde
    450 watt yazıyor. doğrumu yalanmı bilmiyorum. powersuply'i açıp içini kontrol ettim,
    sağlam ve anormal herhangi bir şey görmedim. Sorunlarım şu klasör içindeyken en altta
    z harfindeki klasörü inceliyorum, bilgisayar kendi kendine yenileme yapıyor, ve en başa
    dönüyor. bazen kendi kendine işlem yapıyor. ben maus'ı hareket ettiriyorum. bir bakıyorum
    bilgisayar donmuş. tık yok, hareket yok. o zaman powersuply üzerinde olan elektrik
    anahtarını kapatıp açıyorum, ve yeniden başlatıyorum. GoldWave programını açıyorum,
    şarkı düzeltecem bir bakıyorum, program kendi kendine işlem yapıyor gibi, komutlarımı almıyor.
    bu yaklaşık 20 saniye devam ediyor. sanki benim dışımda bilgisayarı başkası kullanıyor
    gibi sıkıntılar yaşıyorum. düzeltmek için ne yapmalıyım teşekkürler.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ali hocam sen pc ye format attır bence baskası işlem yapıyormuş gibi işlemler karsı tarafların pc yi ele gecirme olayına benziyor kendi pc den sanki banka hesaplarına girme
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sevgili simba arkadaşım ilgin için çok teeşekkür ederim. formatı hep ben en iyi şekilde atıyroum. ve her zaman win 10 yeni tarihli format cd'si indirip atıyorum. bu sorunu hep yaşadım, googlede bu sorunu arattığım zaman bir sürü sorun yaşayan arkadaş olduğunu görüyorum.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben hala win. 8. deyim...
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

win 8 kesinlikle win10. bin kat daha iyi ve daha stabil. win10 kusurlarla dolu bir sistem. bir sürü insan win110. sorun yaşamaktadır. peki hilmi bey güncelleme yapmıyorsunuz siz değilmi?. yoksa normalde win8. iken ve güncellemede sistem kendi kendini win10. çevirmektedir. ben win 10'a geri dönüş yapmak gibi bir niyetim yok. yinede teşekkür ederim.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bazı program indirme sitelerinde windows 10 işletim sistemlerinde ki gereksiz hizmet ve programlar arındırılarak lite haline getirilen oldukça hızlı ve sorunsuz windows 10 işletim sistemleri versiyonları var örneğin ben windows 10 home single language sürümünün arındırılmış versiyonunu kullanıyorum gerçekten bilgisayarın hızını ikiye katlıyor. hatta şu an o sistemi kullanıyorum tavsiye edermiyim kesinlikle evet ama bu tür işletim sistemleri "temiz kurulumla(bir diğer adıyla format atmak)" yüklenmeli yani yedek diskiniz hariç windows yüklü diskte ki bütün herşeyin komple silinmesi şart eğer bir harddiskiniz varsa ve bunu ikiye böldüyseniz yedek olan kısmı yedek diye belirtmelisiniz aksi takdirde o bölümü yanlışlıkla silebilirsiniz ve orada ki kayıtlı olan yedekleriniz ve dosyalarınız bir daha hiç geri getirilemez.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

soru sorulali bir hayli olmus ama ben yinede cevalayim

bu hata galiba usb hatasi yani takili olan usb yei veya takili olan sey hatali .

baska usb girisini deneyerek hatayi aramak gerek veya baska aygit

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merak ettim harici olarak neden antivürüs programı tercih ettin oysa windows defender gayet güzel çalışıyor ben bir eksiğini görmedim ben windows 10 kullanıyorum keşke 7 kullanabilseydim windows 10 windows 8 arasında pek fark yok ama windows 7 çok fark var ne yazıkki güncelleme desteği yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kavala Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    soru sorulali bir hayli olmus ama ben yinede cevalayim

bu hata galiba usb hatasi yani takili olan usb yei veya takili olan sey hatali .

baska usb girisini deneyerek hatayi aramak gerek veya baska aygit
    Alıntı temel reis Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merak ettim harici olarak neden antivürüs programı tercih ettin oysa windows defender gayet güzel çalışıyor ben bir eksiğini görmedim ben windows 10 kullanıyorum keşke 7 kullanabilseydim windows 10 windows 8 arasında pek fark yok ama windows 7 çok fark var ne yazıkki güncelleme desteği yok
    Ali abi bu sorulara cevap veremiyor malesef onu covid 19 dan kaybettik

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Birde w10 performance edition deneyin derim

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri