Acun Ilýcalý, yeni kuracaðý dijital platformun adýný sosyal medya hesabýndan yaptýðý paylaþýmla duyurdu. Ilýcalý yeni platformunun adýný 'Exxen' olarak açýkladý.
Acun Ilýcalý, yeni kuracaðý dijital platformun adýný sosyal medya hesabýndan paylaþýmda bulunarak, yeni platformunun adýný 'Exxen' olacaðýný açýkladý.

Acun Ilýcalý, geçtiðimiz günlerde bazý detaylarýný paylaþtýðý Netflix'e rakip olacak yeni dijital içerik platformunun adýný açýkladý. Ilýcalý, 'Yeni dijital platformumuz Exxen'de çok yakýnda beraberiz' ifadelerini kullandý.

Ilýcalý, geçtiðimiz günlerde katýldýðý programda Candaþ Tolga Iþýk'ýn sorularýný yanýtlamýþ ve yeni dijital platformu Exxen ile ilgili detaylarý da burada paylaþmýþtý.

Ilýcalý þunlarý söylemiþti:

"Çok iddialý bir platformla geliyoruz. Televizyonculukta hayallerimizi gerçekleþtirecek noktada deðiliz. Dijital dediðin zaman bambaþka bir dünya. Ýsmi belli. Ali Taran buldu. Bayýldým. Güzel bir platform olacak. Ýçerik olarak da ciddi zengin olacaðýný düþünüyorum. Benim hayalini kurduðum bir projem var bir sürpriz programý. Onu yapacaðým.

Kendime bir ekip kuruyorum bu program için. Çok iddialý bir model programý yapacaðýz. Türkiye'nin en iyi modellerini seçeceðiz. Onun dýþýnda belgesellerimiz var. Çok önemli birimlerden çok önemli destek alacaðýmýzý düþünüyorum."

KAYNAK:MEDYAFARESI