3 sonutan 1 ile 3 aras

Konu: YELERE NEDEN SORUNUM LE LGL RESM YADA FOTOGRAF GNDEREMYORUM ?YAN ATTACMENT

yelik tarihi
    10-06-20
    Ettii Teekkr
    1
    0 mesaja 0 teekkr ald
    Ad Geen
    0 Mesajlar
    Etiketli
    0 Konular

Muhahaha YELERE NEDEN SORUNUM LE LGL RESM YADA FOTOGRAF GNDEREMYORUM ?YAN ATTACMENT

Merhaba
    IPTV iin Stream code zc Xtream code czc ile ilgili uygulama indirmek istiyorum.Yani kendi m3u yada m3u8 listesi oluturmak istiyorum.letim sistemim Xp olduu iin eski versiyonlar bulamadm bulduklarm sistemime uygun gzkmesine ragmen win32 uyumsuz diyor.Uygulamay kaldr sil ok yorucu.Zaten bu siteyi sememim nedeni bu tr konularda ok deneyimli yelerden yardm almak iin ye oldum.Yoksa binlerce site var.
    Resim yada video URL linki ile ilgili yeyi snrlandrlyor.Bununla ilgili cevap bekliyorum.Szn z u ekran grnts gndermek istiyorum bu kadar basit.Umarm mantkl bir cevap alrm
    Sayglarmla
    faruk ulutrk

Simba - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01-03-06
    Ettii Teekkr
    484
    579 mesaja 1.433 teekkr ald
    Ad Geen
    3 Mesajlar
    Etiketli
    1 Konular

Ekran goruntunuzu Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir. adresini yukleyin forum iin olan kodlar buraya koyabilirsiniz. uyelerin dosya ve resim yuklemesi sitemizin kapasitesi belli oldugu ve guvenlik aamas oldugu iin izin verilmemektedir.
    Sosyal Medya Sayfalarmz

yelik tarihi
    10-06-20
    Ettii Teekkr
    1
    0 mesaja 0 teekkr ald
    Ad Geen
    0 Mesajlar
    Etiketli
    0 Konular

Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    adl siteye girdiimde hi bir ilem yapmyor.bu konuda yardmda bulunursanz sevinirim.
    progdvb7.35.23Std.32bit yklemek istediimde win32 uyumlu deildir diyor.ekran grntsn size naslaktaracam.yada xp de kod zc hangi program portable olarak tavsiye edersiniz.
    Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir. byle bir linkten m3u listesi yaplabilirmi.hangi link parametlerinde bunu salayabiliriz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanc var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri