Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arasý

Konu: ÜYELERE NEDEN SORUNUM ÝLE ÝLGÝLÝ RESÝM YADA FOTOGRAF GÖNDEREMÝYORUM ?YANÝ ATTACMENT

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Muhahaha ÜYELERE NEDEN SORUNUM ÝLE ÝLGÝLÝ RESÝM YADA FOTOGRAF GÖNDEREMÝYORUM ?YANÝ ATTACMENT

Merhaba
    IPTV için Stream code çözücü Xtream code cözücü ile ilgili uygulama indirmek istiyorum.Yani kendi m3u yada m3u8 listesi oluþturmak istiyorum.Ýþletim sistemim Xp olduðu için eski versiyonlarý bulamadým bulduklarým sistemime uygun gözükmesine ragmen win32 uyumsuz diyor.Uygulamayý kaldýr sil çok yorucu.Zaten bu siteyi seçmemim nedeni bu tür konularda çok deneyimli üyelerden yardým almak için üye oldum.Yoksa binlerce site var.
    Resim yada video URL linki ile ilgili üyeyi sýnýrlandýrýlýyor.Bununla ilgili cevap bekliyoruým.Sözün özü þu ekran görüntüsü göndermek istiyorum bu kadar basit.Umarým mantýklý bir cevap alýrým
    Saygýlarýmla
    faruk ulutürk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ekran goruntunuzu Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. adresini yukleyin forum için olan kodlarý buraya koyabilirsiniz. uyelerin dosya ve resim yuklemesi sitemizin kapasitesi belli oldugu ve guvenlik aþamasý oldugu için izin verilmemektedir.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    adlý siteye girdiðimde hiç bir iþlem yapmýyor.bu konuda yardýmda bulunursanýz sevinirim.
    progdvb7.35.23Std.32bit yüklemek istediðimde win32 uyumlu deðildir diyor.ekran görüntüsünü size nasýlaktaracaðým.yada xp de kod çözücü hangi programý portable olarak tavsiye edersiniz.
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. böyle bir linkten m3u listesi yapýlabilirmi.hangi link parametlerinde bunu saðlayabiliriz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri