Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon
78 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Aciko 3222 ve 3224 card sharıng test amaclıdır

Kullanýcý Bilgi Menüsü

no-ip programı kafa karıştırmasın oldukça kolay bir program sitesinde işletim sisteminize uyumlu olanı indirin ayrıca üye olmalısınız(ücretsiz ve çok basit)üye olduktan sonra programda gerekli server ayarlarını yapın kafa karıştırmasın oda çok kolay daha sonra sharemex teki(nasıl yapılacağı resimli sekilde Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. bölümünde var)ayarları yapın ve cihazı açın okey iyi seyirler
    bulınkten ındırın
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Konu yakupowersky tarafýndan (28-12-2006 Saat 00:39 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yavaş yavaş taşlar yerine oturuyor elimizde hiç bir bilgi yok adım adım gedilirse bu iş olacak inşallah

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý MayVAZ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    yavaþ yavaþ taþlar yerine oturuyor elimizde hiç bir bilgi yok adým adým gedilirse bu iþ olacak inþallah
    Bakýn su anda card sharing cihazýnýz varsa yapacagýnýz olay su server pass larý lazým baglandýgýnýz zaman servere wsp programýnda yeþil ýsýk yanar ben sizlere bunu resimle anlatacam wsp programýný bu akþam halletmeye calýsýrým
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Burada anlatımı verdim umarım yardımcı olur sizlere Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teşekkürler serkan deneyeceğim aciko 3222 de ayar yapılacak bölüm neresi bilemiyorum varmıdır ki

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sn serkan yılmaz comport hatası veriyor aciko da deneyen arkadaşlar adım adım şu işi bir toparlasak çatlayacağım bir yardım lütfen

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sevgili mayvaz su an bilgisayarımda sorun var.fazla baglanamıyorum foruma. sunu diyebilirmki com portta ne gibi sorun yasıyorsunuz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

com port not connet gibi bir şeyler yazıyor yazlım falan alıyor kabloda bir sorun yok yani ama ayarlarda bir srun var bu konuyu hiç bilmiyorum no ip ne işe yarayacak kurdum ama neresine ne girecez makineye nasıl bir ayar yapılmalı aciko 3222 metadrem 1.90 yazlım mesela çok şey muaammalı belki çok basit ama bilmeyince her kesin yaşadığı biraz elma armutla açık açık adım adım yükleme kurma gibi rica ediyorum sevgiler ...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

share bütün meteware tabalıları kapsıyor değilmi?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý MayVAZ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    com port not connet gibi bir þeyler yazýyor yazlým falan alýyor kabloda bir sorun yok yani ama ayarlarda bir srun var bu konuyu hiç bilmiyorum no ip ne iþe yarayacak kurdum ama neresine ne girecez makineye nasýl bir ayar yapýlmalý aciko 3222 metadrem 1.90 yazlým mesela çok þey muaammalý belki çok basit ama bilmeyince her kesin yaþadýðý biraz elma armutla açýk açýk adým adým yükleme kurma gibi rica ediyorum sevgiler ...
    Ustad sizin birþey yapmanýza gerek yok gerekli server bilgileri varmý elinizde.burada önemli olan dogru server bilgileri ve pass larý gerisi kendiliginden oluyor zaten

Sayfa 3/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri