Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon
78 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: Aciko 3222 ve 3224 card sharıng test amaclıdır

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tuner 1 açılamadı gibi bir şey yazıyor verdiğin dosyada senin sifrelerin duruyor zaten makineye bilgi git miyor sanırım

Kullanýcý Bilgi Menüsü

evet yollamaya başladı sorun no ip açık olduğundan oluyor sanırım kanalları deneyeceğim hangi kanalları denemem lazım ???

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý MayVAZ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    evet yollamaya baþladý sorun no ip açýk olduðundan oluyor sanýrým kanallarý deneyeceðim hangi kanallarý denemem lazým ???
    Free servermi buldunuz yoksa ücretli server mi? kanallarýn acmasý için gerekli bilgileri tam ve kesin girmeniz gerekiyor programdada anlatmýþtým servere baglantý kurulursa yeþil ýsýk yanar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben bu yazlımı cihaza attım cihaz arada bir kapanıp acılıyor nden acaba

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ugur26 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ben bu yazlýmý cihaza attým cihaz arada bir kapanýp acýlýyor nden acaba
    Çihazýnýzý yazýlýmý yükledikden sonda reset atmanýz gerekiyor.Bazen yazýlýmlardaki eksikliklerden de makina ara sýra kilitlenme yapabiliyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu olayı yaparsak eğer hangi kanalları izleyebiliriz ? şimdiden cevap için teşekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sayın odakoğlu bu yazlımı sonashi cihazlara yükleye bilirmiyiz o cihazlarda metadrem tbanlımış ben aciko 322x metadrem yazlımlarını bu cihaza yüklüyorum ve cihaz çalşıyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ugur26 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    sayýn odakoðlu bu yazlýmý sonashi cihazlara yükleye bilirmiyiz o cihazlarda metadrem tbanlýmýþ ben aciko 322x metadrem yazlýmlarýný bu cihaza yüklüyorum ve cihaz çalþýyor
    Sonashi cihazlarada yükleyebilirsiniz.ancak ilk önce çihazda hangi yazýlýmý yüklü ona bakýnýz.baþka marka yazýlým yüklü ise ilk önce çihazýnýza draemsoft orjinal yazýlým yükleyiniz.Sonra metadram yazýlýmýný yükleyebilirsiniz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bende aciko 3222 cý var yazýlýmý dramsoft verýlen yazýlým bu cýhaza atýlýrmý býde nasýl yapacagýz kullanýcý adý sýfreyý nerden alacagýz 3222 metadrem kart saydýnk ýcýn yazýlým atýlýrmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaşlar gbox ayarları için bana yardımcı olabilirmisiniz.Dün geceden beri çıkamadım işin için kafayı yiyeceğim....

Sayfa 4/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri