Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 7/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon
78 sonuçtan 61 ile 70 arasý

Konu: Aciko 3222 ve 3224 card sharıng test amaclıdır

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý home Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Tabii öncelikle 1.90 yazýlýmý yüklü cihazdan *** tablosundan GBOX seçeneðini seçiyoruz cihazla ilgili baþka ayara gerek yok ve aktif ediyoruz...

Daha sonra wsp programýný açýp aþaðýdaki ayarlarý yapýyoruz startla birlikte servere baðlanýp server hangi kanallarý destekliyorsa onu açýp baðlanýyoruz... ;)
    iyi seyirler...
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

iste sorun da orda bgox þeçeneðini nasýl þeçecez görünmüyorki

Kullanýcý Bilgi Menüsü

1.90 yazýlýmý yüklü olacak *** menüsünden en üstteki seçenekten aktif edip GBOX seçimini yapacaksýn

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ®adakoglu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ücretli serverler var.Üye olarak izleyebilirsiniz.
    bu dediklerin var bende 5 dk önce yükledim 1.90 ný resetledim cihazý ama G box bölümü yok içinde olsaydý serverým ful sizlerede bilgi verirdim kurallar dahilinde bu konuda ne yapmam gerektiði konusunda bilgisi olan arkadaþlar lütfen bý yönlendirirse þimdiden tþk ediyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar sorunu çözdum ama sýk sýk kesiliyor özelikle view paketinde bende next 2500x dpcý plus da var onda ful hiç sorunsuz çalýþýyor selametle

Kullanýcý Bilgi Menüsü

nasýl çözdün arkadaþým biraz anlatsana yani gbox u nasýl buldun

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

1.90 yazýlýmýnda gbox seçeneði olmayanlar metadream ana yazýlýmý yükleyip,üstüne de son 1.90 yazýlýmý denesinler.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Konu ExCaLiBuR tarafýndan (10-01-2007 Saat 11:39 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

YanÝ Þuanda Shre ÝleÝzlenmekte ÖylemÝ

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý karahan 81 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    nasýl çözdün arkadaþým biraz anlatsana yani gbox u nasýl buldun
    ardadaþ 1.90 ný yükledim herkez gibi sora cihaza reset atým ilk resete gelmedi gbox sora cihazý kapatýp açtým bidaha reset atým emü bölümüne baktým gbox eklenmiþ sora gbox seçtim okadar ama asýl önemli konu þu paralý serwer kulanýyom birçok paketi kapsýyor aboneliðim þunun için söyliyom bunu hiç düzgün çalýmýyor kanalar sýk sýk kesiliyor cihazý aç kapa yapmak lazým wsp yý next te de kulanýyom hiç sorun yok sanýrým soruna cevap vere bilmiþimdir selametle

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kýnýk Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    YanÝ Þuanda Shre ÝleÝzlenmekte ÖylemÝ
    evet gözüm tek sorun aciko 3222 ve 3224 bu seride sharing tam manasýyla yapamamýþlar veya þu da olabilir wsp yle uyumlu deðil inþallah ustalar düzeltir baya bý test etim çok sýk kesiliyor selametle elimde olan cihazlarý deniyorum olan olmayaný burda sizinle paylaþýyoz selametle

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar onu anladýmda 190 yazýlýmýnda emuyla çözülen kanallarýn hiçbiri açýlmýyor doðru þifreyi giriyorum ama nafile o sorunun çözümü varmý paylaþýrsanýz sevinirim.

Sayfa 7/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri