Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 8/8 ÝlkÝlk 12345678
78 sonuçtan 71 ile 78 arasý

Konu: Aciko 3222 ve 3224 card sharıng test amaclıdır

Kullanýcý Bilgi Menüsü

evet inþaalalh sorunu cabuk cözerler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý f47xfenerli Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ardadaþ 1.90 ný yükledim herkez gibi sora cihaza reset atým ilk resete gelmedi gbox sora cihazý kapatýp açtým bidaha reset atým emü bölümüne baktým gbox eklenmiþ sora gbox seçtim okadar ama asýl önemli konu þu paralý serwer kulanýyom birçok paketi kapsýyor aboneliðim þunun için söyliyom bunu hiç düzgün çalýmýyor kanalar sýk sýk kesiliyor cihazý aç kapa yapmak lazým wsp yý next te de kulanýyom hiç sorun yok sanýrým soruna cevap vere bilmiþimdir selametle
    arkadaþým çihazý ilk açýnca reset atmasan bile gbox görünüyor fakat belli bir zaman geçince otomatik olarak gidiyor dün çok denedim 10 kere format atsamda durum aynýzannedersem kanallarýn kesilme sebebi bu olabilir bu sorunu çözmek lazým ama hiç bir forumda bunun çözümüne dair birþey bulamadým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yani arkadaþlar þimdi bu (share) olay aciko açýsýndan mefta öylemi uðraþmaya deðmez anladýðým kadarýyla

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hayal gibi dostum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teknoloji bu arkadaşlar kartamsaarlıga kapılmayın hemen heran herşey olabilir....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sağolasın usta gm en iyisini yapar diye umut ediyoruz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

inşallah beklemekden başka caremiz yok bekleyip görecegiz ....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

1.90 ustam ben test etim çok sýk kesilmeler oluyor yani düzeltilmesi gerekiyor selamlar

Sayfa 8/8 ÝlkÝlk 12345678

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri