Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arasý

Konu: DOBLO RADYATÖR SUYUNU TAM BOÞALTMA NERDEN YAPILIYOR

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart DOBLO RADYATÖR SUYUNU TAM BOÞALTMA NERDEN YAPILIYOR

merhaba arkadaþlar 2002 model jtd d1 doblomun radyayör suyunu komple boþaltmak istiyorum radyatörün altýnda boþaltma tapasý göremedim .komple boþaltma iþlemi nasýl oluyor bilginize ihtiyacým var teþekkür ederim. not ! : baþlýðý yanlýþlýkla büyük yazdým düzeltemedim özür dilerim
    Konu kayserli tarafýndan (09-10-2020 Saat 13:38 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

radyatör en altta buyuk hortum olacak bilezikli onu pense ile bastýr kelepçe açýlýr geriye doðru çek sonra hortumu kývýrarak oynatýp geriye çek
    tüm su boþalýr geri tak sonrasýnda antifriz karýþýmý su koyarsan çok saðlýklý olur malum kýþ geliyor 25 yýl yaptýðým asýl iþim
    Visual Basic Coder

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý memoli1478 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    radyatör en altta buyuk hortum olacak bilezikli onu pense ile bastýr kelepçe açýlýr geriye doðru çek sonra hortumu kývýrarak oynatýp geriye çek
    tüm su boþalýr geri tak sonrasýnda antifriz karýþýmý su koyarsan çok saðlýklý olur malum kýþ geliyor 25 yýl yaptýðým asýl iþim
    peki ustam antifirizim hazýr hava yapma olurmu yada hava yaparsa havayý nasýl alýrým. dediðiniz yere baktým önden bakýnca büyük radyatör var hortumu sagda onun altýnda ince bi radyatör var ononun hortumuda solda hanðisini sökecem cevabýn için teþekkür ederim.
    Konu kayserli tarafýndan (09-10-2020 Saat 17:02 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

büyük olan sökülür hava yaparsa üst radyatör kapagý yanýnda yada çamurluklarýn hizasýnda 2 tane vanalarý vardýr onlar açýlýr ve araba çalýþýr vaziyette oradan havasý alýnýr tam su fýþkýrana kadar iþleme devam edilir ayný anda su eklemeyi unutma
    Visual Basic Coder

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri