Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: DOBLO RADYATÖR SUYUNU TAM BOŞALTMA NERDEN YAPILIYOR

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart DOBLO RADYATÖR SUYUNU TAM BOŞALTMA NERDEN YAPILIYOR

merhaba arkadaşlar 2002 model jtd d1 doblomun radyayör suyunu komple boşaltmak istiyorum radyatörün altında boşaltma tapası göremedim .komple boşaltma işlemi nasıl oluyor bilginize ihtiyacım var teşekkür ederim. not ! : başlığı yanlışlıkla büyük yazdım düzeltemedim özür dilerim
    Konu kayserli tarafından (09-10-2020 Saat 13:38 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

radyatör en altta buyuk hortum olacak bilezikli onu pense ile bastır kelepçe açılır geriye doğru çek sonra hortumu kıvırarak oynatıp geriye çek
    tüm su boşalır geri tak sonrasında antifriz karışımı su koyarsan çok sağlıklı olur malum kış geliyor 25 yıl yaptığım asıl işim
    Visual Basic Coder

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı memoli1478 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    radyatör en altta buyuk hortum olacak bilezikli onu pense ile bastır kelepçe açılır geriye doğru çek sonra hortumu kıvırarak oynatıp geriye çek
    tüm su boşalır geri tak sonrasında antifriz karışımı su koyarsan çok sağlıklı olur malum kış geliyor 25 yıl yaptığım asıl işim
    peki ustam antifirizim hazır hava yapma olurmu yada hava yaparsa havayı nasıl alırım. dediğiniz yere baktım önden bakınca büyük radyatör var hortumu sagda onun altında ince bi radyatör var ononun hortumuda solda hanğisini sökecem cevabın için teşekkür ederim.
    Konu kayserli tarafından (09-10-2020 Saat 17:02 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

büyük olan sökülür hava yaparsa üst radyatör kapagı yanında yada çamurlukların hizasında 2 tane vanaları vardır onlar açılır ve araba çalışır vaziyette oradan havası alınır tam su fışkırana kadar işleme devam edilir aynı anda su eklemeyi unutma
    Visual Basic Coder

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri