Konuya Etiketlenenler

Beðeni Beðeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arasý

Konu: Philips TV Açýlmýyor?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Film Philips TV Açýlmýyor?

Merhaba arkadaþlar.Philips 42PFK6109/12 model Smart TV kullanýyorum.Akþamlarý TV yi kapatýp sabah açmak istediðimde TV ye güç gelmiyor.Daha sonra Anten Kablosunu çýkarýp güç kablosunu çýkarýp taktýðýmda TV ye güç geliyor.TV açýlýnca Anten Kablosunu takýp izlemeye baþlýyorum.Bu hergün böyle.Sebebi nedir?Çözümlerinizi bekliyorum..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

besleme devresi ilgili sorun var maalesef. Besleme kartýnýn kontrolü gerekiyor.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Volkan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    besleme devresi ilgili sorun var maalesef. Besleme kartýnýn kontrolü gerekiyor.
    Bu terimlerden pek anlamam ama?Ben yapabilir miyim?Ya da ne yapmam lazým?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþým en güzeli televizyonunu servisine götürmek...küçük arýzalar zamanla büyüyebilir...
    CÝMBOMLU

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hüseyin Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþým en güzeli televizyonunu servisine götürmek...küçük arýzalar zamanla büyüyebilir...
    Teþekkür ederim arkadaþlar ilginiz için..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Besleme kartý arýzasý. Besleme kartýndaki bazý kondansatörler muhtemelen þiþmiþ ve bundan dolayý bu arýzayý yaþýyorsun. Sivas'ta ikamet ediyorsanýz arýzanýn tamiri konusunda yardýmcý olurum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Saolasin üstad.Kocaelindeyim maalesef.Bugun itibariyle hic calismiyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri