Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arasý

Konu: Vestel 4k smart tv de youtube çalýþan varmý?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Vestel 4k smart tv de youtube çalýþan varmý?

Dünden beri vestel 4k smart tv youtube calýsmýyor diðer uygulamarda sorun yok netflix-ssiptv de falan ekran kartý 100 mb üst

- - - Mesaj Birleþtirilmiþtir - - -
    @ Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. hocam sizde sorun varmý acaba ?
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Vestel 9060 47" Smart TV aldým YouTube.com girmiyor müþteri hizmetlerini aradým YouTube.com desteði kesti þimdiden sonra eski modellerde giremezsiniz dediler ve baþka sayfalarda tarayýcý desteklemiyor diye hata veriyor artýk Smart olmasýnýn anlamý kalmadý. Yenilemek zorundaymýþýz yerli üretim dedik aldýk.
    Ben gibi sorun yasayanlar olmuþ youtube destegi kesilmiþ anlaþýlan
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

firmalar televizyonlarýný cihazýn garanti süresi gibi youtubeyi 2 veya 3 yýllýk(firmadan firmaya deyiþiyor)satýyorlar..benim phýlýps tv'de 2 yýl sonra youtube sonlandý...fakat google play storeden youtube uygulamasýný indirip kaldýðýn yerden devam edebilirsin...
    CÝMBOMLU

Kullanýcý Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. ustadým vestelin kendi marketi var playstore uygulamasý yok malesef
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bugun kendiliginden düzelmiþ herkes þikayet varda cok tepki göstermiþti bu duruma iyi oldu sessiz kalmamak lazým
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hocam yeni gördüm mesajýnýzý bendeki ürün mb130s ana kartlý sorun yaþamadým.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELÝK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROÝD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý A.Bozoðlu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Hocam yeni gördüm mesajýnýzý bendeki ürün mb130s ana kartlý sorun yaþamadým.
    2-3 gun youtube üzerinde videolar oynatmýyordu þikayet varda full tepkiler olunca tekrar düzelttiler .Ben çözümü bulduydum ssiptvde youtube video linkini ekleyincede videolar izleniyor üstadým bilginiz olsun
    Kullandýgým ekipmanlar;

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri