Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Ýzmir'de 6,5 büyüklüðünde bir deprem meydana geldi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

2020 yýlý felaket yýlý geçmiþ olsun Ýzmir'e

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tum izmirlilere gecmis olsun deprem Allah yardým etsin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

inþallah ölüm, ve çok önemli her hangi bir þey olmamýþtýr. çok üzüldüm. çok geçmiþ olsun. inþallah zayiatta yoktur.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ALLAH tekrarýný yaþatmasýn Ýnþallah Yaralýlarý ALLAHTAN þifalar diler hayatýný kaybedenlerede ALLAH rahmet eylesin yakýnlarýnda sabýr versin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. hocam malesef ölüm var cok bina yýkýlmýþ tekneler bile depremde hareket etmiþ
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

vah vahhh, allah hiç kimseye zeval vermesin yarabbi. evet þimdi gördüm. umarým çok ölü ve yaralý yoktur. allah sabýrlar versin. ve allah yardýmcýlarý olsun.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Her Cuma günü çektiðimiz besmele,bugün bir "Hýçkýrýk" oldu ve geri döndü:
    "-Hayýrlý Cuma' lar.."
    "-Cumanýz mübarek olsun!.".

Bir deprem ülkesi olduðumuz gerçeðini asla unutmamak gerekiyor.Kentleþme altyapýsý bu gerçeðe göre dizayn edilmeli,tüm binalar olasý deprem þiddeti dikkate alýnarak yapýlmalýdýr..

Bu bir fantazi deðil,deprem kuþaðýndaki ülkelerin yýllardýr yaptýðý bir uygulamadýr.Onlarda deprem en az can kaybýyla sonuçlanýrken, biz burada sandviç olmuþ binalardan can kurtarmaya çalýþýyoruz..

Milletin geleceðini ipotek altýna koyacak yapýlara deprem için toplanan paralar aktarýlýrken bugün ellerimizi oðuþturup yardým toplamaya çalýþýyoruz..Okullarý "ÝmamHatipleþtirme"çabasýndan,temel eðitimi kýsaltma giriþiminden vaz geçip,eðitim proðramlarýný çaðýn gereklerine uygun olarak yeniden düzenlemeden biz bu deprem belasýyla daha çok yüzleþeceðiz demektir..

Allah aklýný kullanan kullarýndan eylesin!..Bu depremde yaþanan tüm acýlar için rabbim dayanma gücü versin.Yakýnlarýný kaybedenlere dayanma gücü,ölenlere gani gani rahmet dilerim...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

GEÇMÝÞ OLSUN ÝZMÝR DUALARIMIZ SÝZÝNLE ÖLENLERE RAHMET YARALILARA ACÝL ÞÝFALAR DÝLERÝM.
    6.8 Büyuklüðündeki Ege Depremi Sonrasý Öngörü - Düþüncelerim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yine memleketten uzucu bir felaket haberi, rabbim olen vatandaslarimiza rahmet eylesin, yaralilara sifalar dilerim, peki ya geride oksuz kalan yavrularimiza ne diyecegiz onu hakikaten bilemiyorum. Sabirlar diliyorum, Kocaeliliyim depremi yasamadim ama yasayanlarin izdiraplarini biliyorum. Rabbim kimseye boyle acilar yasatmasin.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri