Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Uydu Alýcýsý Tavsiyenize Ýhtiyacým Var

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Uydu Alýcýsý Tavsiyenize Ýhtiyacým Var

Merhaba,

Evde Next HD 2000 FTA cihaz kullanýyorum. Wifi antenim olmadýðýndan sadece Türksat izlemede kullanýyorum. Çoðu konuda okuduðum donma kitlenme gibi bir durum hiç yaþamadým. Görüntü kalitesinden de çok memnunum. TV akýllý deðil ama Chromecast 2 var bende. O olduðundan wifi adaptörü hiç ihtiyacým olmadý.

Þimdi ikinci TV ye uydu alýcýsý alma niyetindeyim. Bunda iþler biraz farklý. Hem tv akýllý deðil hem de internete baðlansýn istiyorum. IPTV den ziyade youtube ve/veya baþka video platformlarý üzerinden düzgün video izleyebilme özelliði olursa güzel olur. 150 tl ye kadar bir çok marka ve model var. Hangisini seçmem doðru olur acaba?

Tecrübelerinizi paylaþabilir misiniz?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. Next 2000 fta al yine bence wifi antende alýrsýn youtube ve iptv gayet düzgün calýsýyor evdeki next 2000 fta dan cok memnum next machinada var bende ondan üstün sanki
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kanky hakkýnda bilginiz var mý hocam? aralarýnda çok fark var mý? Kanky antenle birlikte 130 tl iken fta antenle birlikte 260 tl ye geliyor. Tam 2 katý.
    Diðer markalarý da hiç bilmiyorum yumatu - redline - megbox gibi. Cesaret edemedim onlara. Antenli 100 tl civarý onlarda.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kvstb Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Kanky hakkýnda bilginiz var mý hocam? aralarýnda çok fark var mý? Kanky antenle birlikte 130 tl iken fta antenle birlikte 260 tl ye geliyor. Tam 2 katý.
    Diðer markalarý da hiç bilmiyorum yumatu - redline - megbox gibi. Cesaret edemedim onlara. Antenli 100 tl civarý onlarda.
    Kanky hiç kullanmadým next 2000 fta 260 tlmi olmuþ ben anteni teknosadan 40 tl ye almýþtým dolarýn bu sekil olmadan önce tabi fiyatlar ucmuþ gercekten
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Evet üstat fiyatlar fena artmýþ next de.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kankinin bire bir ayný yazýlýma sahip olan Tiger modeli vardý bende mp4 formatlarýný bile izleyemiyordum daha güzel bir cihaz bakýn.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Merhabalar þuan güncel güzel uydu alýcý seçenekleri nelerdir önerilen bir çok model var ama þöyle ip tv YouTube falan için illa ki androidle bir model mi almamýz gerek ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben next 10000 ultra hd 4 k t plus kulanýyorum memmnunum ama býraz pahalý enson 700 tl dý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý msa9191 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Merhabalar þuan güncel güzel uydu alýcý seçenekleri nelerdir önerilen bir çok model var ama þöyle ip tv YouTube falan için illa ki androidle bir model mi almamýz gerek ?
    Uydu cihazý olarak next 2053 ve 2071 var þuan elimde ikiside açýkçasý Youtube ve Ip tv de performanslýlar yalnýz 2053'ün bir takým sorunlarý var daha tam stabil bir cihaz deðil ancak 2071'e sürekl iyileþtirme güncellemeleri veriliyor ve istediðimiz stabiliteye eriþmeye baþladý cihaz. Youtube ve ýptv konusunda hiçbir sýkýntý yaþamýyorum önerebileceðim bir cihaz ýsýnma yaþamadým ýsýnma denilemeyecek bir ýlýklýk oluyor yoðun kullanýmlarda illaki bir Android model almanýza pekte gerek yok açýkçasý ama tercih meselesi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kvstb Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Kanky cihazýn çýkýþ tarihi 2018. Bu zaman kadar ortak yazýlým paylaþýlýyordu. Yerli yazýlýma geçildi ve test aþamasýnda. YouTube'de bir takým altyapýsal sorunlarý olduðu için stabil þekilde çalýþmayabiliyor. Eðer amacýnýz YouTube gibi interaktif uygulamalar kullanmaksa Kanky iþinize yarayacak bir cihaz deðil. Minix 2000 serisinin bir ferdi olan Next 64'ü öneririm size. Hem þuan elinizde kullandýðýnýz 2000 FTA'dan daha üst iþlemci kullanýyor, hem de 2000 serisi olduðu için tüm uygulamalar güncelleniyor. Ýhtiyacýnýz olan YouTube ve diðer Xtream gibi IPTV uygulamalarýný sorunsuz kullanabilirsiniz. Cihazda ethernet giriþi bulunmuyor bu arada, WiFi ile baðlantý kurmanýz gerekiyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri