2 sonutan 1 ile 2 aras

Konu: D Uzay'da 12 Cce Gezegen Keifleri ve Kuiper Kua

Simba - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01-03-06
    Ettii Teekkr
    533
    663 mesaja 1.761 teekkr ald
    Ad Geen
    4 Mesajlar
    Etiketli
    1 Konular

izle D Uzay'da 12 Cce Gezegen Keifleri ve Kuiper Kua

Popler Bilim TV Belgesel - Video youtube kanalna teekkur eder gzel anlatm iin serkan beyede ayr teekkurleri bir bor bilirim super anlatm olmu .

Video yeni 21 kasm 2020 tarihli izlemenizi tavsiye ederim @ Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir. hocam bir izle yorumlar bekliyorum

Sosyal Medya Sayfalarmz

aliharbiye - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01-14-06
    Ya
    53
    Ettii Teekkr
    23
    53 mesaja 85 teekkr ald
    Ad Geen
    11 Mesajlar
    Etiketli
    8 Konular

Deerli dostum bu gzel belgeseli bizlere sunup izleme imkan verdiyin iin sana sonsuz teekkrler ediyorum. belgesel harikayd. Bildiimiz az, bilmediimiz ok ey var. kefedilmeyi bekleyen o kadar gezegen varki. imdiki teknoloji ile bilebildiklerim bu kadar, teknoloji ne kadar ilerlerse, bizde o kadar bilgi sahibi oluruz. bilim olmadan, biz insanlar malesef bir hiiz. ama unu bilmek gerekir. btn bu gezegenler ve ileyen bu sistem gne sayesindedir. gne olmadan hi bir ey olmazd. bilimi o yzden ok seviyorum. ve iki yl sonra yanii 2023 uan arabalar geliyor. art navigasyon sayesinde araban sen neredeysen, arabanda senin yanna kadar fr olmadan gelecek. mesela siz arabay evde brakp 20-30 km uzaklktaki akrabalarnza gittiniz. ve arabaya ihtiyacnz oldu. siz ordayken arabay altrp yannza kadar getirebiliyorsunuz. sayglarmla aliharbiye.
    LEBEN ?

3. 2 kii aliharbiye yemize teekkr etti:
    cafi (22-11-2020),Simba (22-11-2020)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanc var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri