Konuya Etiketlenenler

Teekkur Teekkur:  0
Beeni Beeni:  0
5 sonutan 1 ile 5 aras

Konu: Samsung amar makinem Arzaland.

Kullanc Bilgi Mens

Standart Samsung amar makinem Arzaland.

Merhaba arkadalar ncelikle konumun yeri buras deil ise admin arkadalarmdan zrdilerim, konumu gerekli yere tayabilirler. Evet arkadalar 7 yl nce kendinden kurutmal samsung amar makinesi almtm. imdilerde hem elbiseleri yrtyor. hemde kurutma sras geldiyinde makine yerinde oynayp baka yere gidiyor. ve acaip ses karmaya balad. sanki patlayacak kadar ses ve grlt karr oldu. ben bildiyiniz gibi elektronikilik ile urayorum. sizce ben bu arzalar yapabilirmiyim, yoksa olay tamamen servis'likmi yardmc olacak arkadalara imdiden sonsuz teekkrler ederim sayglarmla aliharbiye.
    LEBEN ?

Kullanc Bilgi Mens

ben ldm lyorum diyor altta atk su aktma yerine bakn ve boaltn birde yannda filtre yeri var orayda a ve temizle

Kullanc Bilgi Mens

dostum ilgine teekkr ederim. filtre tam olarak nerede yandam sadam soldam. bi ayrnt yazsanz ltfen.
    LEBEN ?

Kullanc Bilgi Mens

tahmini olarak deilde genelde alt tarafda nde oluyor ayrca kitab varsa incele

Kullanc Bilgi Mens

ncelikle gemi olsun ( makinay emniyet iin fiten ekiniz ) anlatma baklrsa kazanla ilgili bir sorun var kazan agrlgn kontrol et (pik dkm veya yeni modellerde beton geveme oynama varm ),kazan tayc piston veya baz modellerde yay vardr ,kazan iinde 3 adet plastik perde vardr bunlar bir kontrol et .ama bu dediklerim normal skmadada kendini belirtir. kazan d ile i ksm arasnda para dmm kontrol et.tambur ( kazan ) rulman bozulmu dengesizlikten ses uultu yapar.su tahliye pompas suyu boatmadgnda makina yanlr srekli skma yapar yada boaltamayp yeni suyu alamadg iin arzaya geer filitreyi kontrol et cisim kam olabilir baz modellerde sag alt veya sol atta kk kapak vardr kapag anca yuvarlak plastik grnr pense ile saat ynnn tersine a kontrol et. konuyu toparlarsak bu yazdklarm NORMAL SIKMADADA GRLR sadece kurutmada bu sorun varsa yukarda yazlanlar unut baka sorun var tekrar gemi olsun

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanc var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri