Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arasý

Konu: Samsung Çamaþýr makinem Arýzalandý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Samsung Çamaþýr makinem Arýzalandý.

Merhaba arkadaþlar öncelikle konumun yeri burasý deðil ise admin arkadaþlarýmdan özürdilerim, konumu gerekli yere taþýyabilirler. Evet arkadaþlar 7 yýl önce kendinden kurutmalý samsung çamaþýr makinesi almýþtým. þimdilerde hem elbiseleri yýrtýyor. hemde kurutma sýrasý geldiyinde makine yerinde oynayýp baþka yere gidiyor. ve acaip ses çýkarmaya baþladý. sanki patlayacak kadar ses ve gürültü çýkarýr oldu. ben bildiyiniz gibi elektronikçilik ile uðraþýyorum. sizce ben bu arýzalarý yapabilirmiyim, yoksa olay tamamen servis'likmi yardýmcý olacak arkadaþlara þimdiden sonsuz teþekkürler ederim saygýlarýmla aliharbiye.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben öldüm ölüyorum diyor altta atýk su akýtma yerine bakýn ve boþaltýn birde yanýnda filtre yeri var orayýda aç ve temizle

Kullanýcý Bilgi Menüsü

dostum ilgine teþekkür ederim. filtre tam olarak nerede yandamý saðdamý soldamý. bi ayrýntý yazsanýz lütfen.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tahmini olarak deðilde genelde alt tarafda önde oluyor ayrýca kitabý varsa incele

Kullanýcý Bilgi Menüsü

öncelikle geçmiþ olsun ( makinayý emniyet için fiþten çekiniz ) anlatýma bakýlýrsa kazanla ilgili bir sorun var kazan agýrlýgýný kontrol et (pik döküm veya yeni modellerde beton gevþeme oynama varmý ),kazan taþýyýcý piston veya bazý modellerde yay vardýr ,kazan içinde 3 adet plastik perde vardýr bunlarý bir kontrol et .ama bu dediklerim normal sýkmadada kendini belirtir. kazan dýþý ile iç kýsmý arasýnda parça düþmüþmü kontrol et.tambur ( kazan ) rulman bozulmuþ dengesizlikten ses uðultu yapar.su tahliye pompasý suyu boþatmadýgýnda makina yanýlýr sürekli sýkma yapar yada boþaltamayýp yeni suyu alamadýgý için arýzaya geçer filitreyi kontrol et cisim kaçmýþ olabilir bazý modellerde sag alt veya sol atta küçük kapak vardýr kapagý açýnca yuvarlak plastik görünür pense ile saat yönünün tersine aç kontrol et. konuyu toparlarsak bu yazdýklarým NORMAL SIKMADADA GÖRÜLÜR sadece kurutmada bu sorun varsa yukarda yazýlanlarý unut baþka sorun var tekrar geçmiþ olsun

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri