Sonular: COVD19 Asn yaptracakmsnz?

Katlmc says
104. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

50 48.08%
  • Hayr

35 33.65%
  • Kararszm

19 18.27%
Sayfa 1/4 1234 SonSon
37 sonutan 1 ile 10 aras

Konu: COVD19 Asn yaptracakmsnz?

Simba - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01-03-06
    Ettii Teekkr
    599
    902 mesaja 2.615 teekkr ald
    Ad Geen
    6 Mesajlar
    Etiketli
    1 Konular

Standart COVD19 Asn yaptracakmsnz?

Koronavirus tedavisi iin in tarafndan retilin covid19 asn yaptracakmsnz oy ve dncelerinizi alalm istedik konuya katlmlar bekliyoruz

Sosyal Medya Sayfalarmz

2. 3 kii Simba yemize teekkr etti:
    Editr (11-12-2020),maviehirli (12-12-2020),SSTEM1923 (11-12-2020)

Editr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05-07-07
    Ettii Teekkr
    241
    164 mesaja 263 teekkr ald
    Ad Geen
    4 Mesajlar
    Etiketli
    7 Konular

Bu virusu in yaydigi soylendi simdide bunlarin verdii ay yaptirmak ne bileyim gunese ates ediliyorda bizimmi haberimiz yok

4. 4 kii Editr yemize teekkr etti:
    gokbel (17-12-2020),kerem41 (16-12-2020),Simba (11-12-2020),SSTEM1923 (11-12-2020)

RARSKOZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03-23-06
    Ya
    42
    Ettii Teekkr
    10
    4 mesaja 6 teekkr ald
    Ad Geen
    0 Mesajlar
    Etiketli
    0 Konular

bize gelir mi bilmiyorum
    yanklarda iz brakmaz

6. 3 kii RARSKOZ yemize teekkr etti:
    Editr (11-12-2020),kerem41 (16-12-2020),Simba (11-12-2020)

yelik tarihi
    01-04-06
    Ettii Teekkr
    83
    63 mesaja 105 teekkr ald
    Ad Geen
    1 Mesajlar
    Etiketli
    0 Konular

enazndan belli bir zaman yaptrmak istemiyorun...nki a konusunda biraz tereddtlym....a konusunda uzman iki bilim insannn makalesinde zetle...a almalarnn balad gnden,insanlara yaplacak dzeye gelene kadar asgari 3 yl gemesi gerektiini sylediklerini okudum..ve bilindii gibi inden a talep eden tek lke yanlz trkiye olduunu biliyorum(basndan)...tabii belli bir sre getikten sonra vurdurmamannda bir anlam kalmaz...topluma ayak uydurup maskeyi herkezin kard bir dnemde sen hala maske takyorsan baklarn deyitiini grrsn......inallah inden kp tm dnyada olduu gibi lkemizdede her ynden derin bir iz brakacak olan covit19 mikrobunu yine ne hikmetse inden kp gelen covit19 asyla bertaraf etmeye alacaz....hayat tesadflerle dolu diyorlardda inanmazdm...ne tesadf ama...
    CMBOMLU

8. 4 kii hseyin yemize teekkr etti:
    Editr (11-12-2020),kerem41 (11-12-2020),Simba (11-12-2020),SSTEM1923 (11-12-2020)

kerem41 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10-06-20
    Ya
    54
    Ettii Teekkr
    58
    6 mesaja 10 teekkr ald
    Ad Geen
    0 Mesajlar
    Etiketli
    0 Konular

Arkadaslar vardi da biz mi yedik der gibi, anket iyi hosda bu asi toplumun tamamina erisene kadar olme essegim olme yoncalar bitecek der gibi olur.
    Once saglik personeli deniyor amaaa bence once siyasetciler ve tum aile efradi, sonra ulkenin ileri gelen zengin is adamlari ve avanesi sonra vs vs vs
    eeee kalirsa bize, olursa hepimize!!! olmazsa yine hepimize!!!!!!

10. 2 kii kerem41 yemize teekkr etti:
    rselturk (13-12-2020),Simba (11-12-2020)

yelik tarihi
    03-17-18
    Ettii Teekkr
    140
    28 mesaja 50 teekkr ald
    Ad Geen
    0 Mesajlar
    Etiketli
    0 Konular

Bunun ad tesadf deil sevgili forumda @hseyin bey bunun ad ticaret ve toplum ekillendirilmesi inliler yal insanlarn hi sevmezler bu yzden yallarna neredeyse hi sayg gstermezler diye duymutum. yalan ya da gerek fark etmiyor. nki muhtemelen sizlerde bu yln balarnda youtube'ta dolaan the ekonomist dergisinin 2020 kapak yorumu adl videolara denk gelmisinizdir bana gre bu kapa en iyi yorumlayan kapaktaki anagram en iyi okuyan kii lhan Berat Ylmam adl youtuber bu abimiz o kadar gzel yorumlam ki anlatamam izlemeniz gerekir ama kk bir tavsiye ltfen lhan abinin teekkr ettii kiiye(ismi lazm deil ama yinede yazaym ertan zyiit adl ideoloji kuklas) ok fazla itibar etmeyiniz zira kendisi beyin ykaycdr!. Velhasl bu covid19'un hedefi evvela yal insanlar ki bu sebepten tr devletimiz bu ynde kararllkla yal vatandalarmza aslnda "gerekten onlarn yaamalar iin" yasaklamalar getirmitir. mevcut hkmeti benimsemi olduu ideolojiden tr sevmiyorum hatta btn yelerinden ireniyor ve nefret ediyorum. Lakin bu yallarmza gstemi olduklar hassasiyet iin de onlara teekkr ediyorum. dolays ile uzun lafn ksas bu bir toplum ekillendirmesidir ve yeni toplum ekillendirmesinde yani yeni dnya geleceinde yal vatandalarmza yere yok ve sadece ama sadece gen nfusa ynelik reklamlar bir ok lkede yamur gibi gen nesilin beynine enjekte edilecek ama bunun iin bir katalizre ihtiya vard ite o katalizrde covid19 as ve ben bu ay kesinlikle olmayacam!.

12. SSTEM1923 yemize teekkr edenler:
    Simba (11-12-2020)

Creed - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01-04-06
    Ettii Teekkr
    132
    82 mesaja 129 teekkr ald
    Ad Geen
    0 Mesajlar
    Etiketli
    1 Konular

Su an yaptirmam yan etkisi olup olmadigini ilerleyen yillarda gorulur.Bana bu is rant isi gibi geliyor dunyanin yasli nufusu yok etme olaylari sanki

14. 2 kii Creed yemize teekkr etti:
    Simba (12-12-2020),SSTEM1923 (12-12-2020)

yelik tarihi
    01-04-06
    Ettii Teekkr
    83
    63 mesaja 105 teekkr ald
    Ad Geen
    1 Mesajlar
    Etiketli
    0 Konular

Icon Nogood

Alnt SSTEM1923 Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    Bunun ad tesadf deil sevgili forumda @hseyin bey bunun ad ticaret ve toplum ekillendirilmesi inliler yal insanlarn hi sevmezler bu yzden yallarna neredeyse hi sayg gstermezler diye duymutum. yalan ya da gerek fark etmiyor. nki muhtemelen sizlerde bu yln balarnda youtube'ta dolaan the ekonomist dergisinin 2020 kapak yorumu adl videolara denk gelmisinizdir bana gre bu kapa en iyi yorumlayan kapaktaki anagram en iyi okuyan kii lhan Berat Ylmam adl youtuber bu abimiz o kadar gzel yorumlam ki anlatamam izlemeniz gerekir ama kk bir tavsiye ltfen lhan abinin teekkr ettii kiiye(ismi lazm deil ama yinede yazaym ertan zyiit adl ideoloji kuklas) ok fazla itibar etmeyiniz zira kendisi beyin ykaycdr!. Velhasl bu covid19'un hedefi evvela yal insanlar ki bu sebepten tr devletimiz bu ynde kararllkla yal vatandalarmza aslnda "gerekten onlarn yaamalar iin" yasaklamalar getirmitir. mevcut hkmeti benimsemi olduu ideolojiden tr sevmiyorum hatta btn yelerinden ireniyor ve nefret ediyorum. Lakin bu yallarmza gstemi olduklar hassasiyet iin de onlara teekkr ediyorum. dolays ile uzun lafn ksas bu bir toplum ekillendirmesidir ve yeni toplum ekillendirmesinde yani yeni dnya geleceinde yal vatandalarmza yere yok ve sadece ama sadece gen nfusa ynelik reklamlar bir ok lkede yamur gibi gen nesilin beynine enjekte edilecek ama bunun iin bir katalizre ihtiya vard ite o katalizrde covid19 as ve ben bu ay kesinlikle olmayacam!.
    arkadam...zaten TESADF kelimesini bilerek yazdm...yani ironi yaptm....bu mikrobun inde doup byd ve dnya seyahatine kp her lkeyi her ehri ziyaret ettikten sonra tekrar vatan hasreti ekip ine dnmesini kimse beklemezdi...artk dnyada 8 milyar insana gnde n yemein ve suyun yetmediini ve zellikle yal kesimin(emekli)gereksiz bir insan nesli olduuna karar veren in ve amerika byk ihtimalle kendilerince byle bir yol semi olabilirler..abd bakan trump coronoya yakalanyor birka gn sonra 74 yandaki bu adam hibirey olmam gibi seim mitinklerinde boy gsteriyor,keza abd'de ve inde yksek birokratlardan bakanlardan coronadan dolay len duymadm..ingiltere bakan boris johnson'un coronadan direkten dnmesine rahmen.. bana bu iin dnya nfusuna aktrmadan mdahale etme oporosyonu gibi geliyor...lkemizin inden ald aya gelirsek....adamn cebinde paras az..pazarar alveriini ona gre yapmak zorunda..ne yapyor...patlcan domates biber 4 lirayken o gidiyor kalitesi dk buruuk,bir yan bozuk rk sebzeleri srf eve bo elle gitmemek iin 1 lira verip alyor...oysa milliyetiliin her trlsn kullanan sayn tantana kardeler..covit19 asnda %95 baar elde eden uur ahin ve zlem treci adl bilim insanlarnn asn grmezden gelip uygur trklerine yllardr bask yapp analarn alatan inden ne d belli olmayan ay trk halknn hizmetine sunuyorlar...uan ve pik yapm olan trkiye eksi70 derece ortamn hazrlayamad iinmi yoksa bizi kskancndan atlayan almanyada bu trk doktorlar bulunup yerli ve milli olamadklar iinmi almamas bir muamma....bakalm bu ay kullanacak olan abd ve avrupa nasl olacak in a kullanan bizler nasl bir sonula karlaacaz...sa kalrsak greceiz..
    CMBOMLU

16. 4 kii hseyin yemize teekkr etti:
    kerem41 (16-12-2020),rselturk (12-12-2020),Simba (12-12-2020),SSTEM1923 (12-12-2020)

rselturk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10-17-10
    Ya
    74
    Ettii Teekkr
    157
    23 mesaja 46 teekkr ald
    Ad Geen
    1 Mesajlar
    Etiketli
    2 Konular

Ben ann kaynana bakmadan her trlsn yaptrmaya razym.nk akcierinin %60 i almayan mzmin bir koah hastasym.
    Be yldr rapora dayal ila kullanmaktaym...
    Raporlu yksek tansiyon hastasym...Ama ne hikmetse Salk Bakanl verilerine gre a olacak ncelikliler arasnda yerim olmad gibi resmi bavurularmda da olumlu sonu alamadm.Ne grip as,ne zatre as olabildim.ya:75 Birinci dereceden emekli bir kamu grevlisi olduum halde bu alara ulamam mmkn olmad..imdi ise tilki grm tavan gibi hem cinslerimi grnce ke-bucak kamaktan baka arem kalmad;drt ay nce geldiim yazlkta k mevsimini geirmeye alyorum..Tabii sa kalrsak!!...Haa,a gelirse benim de haberim olsun ltfen!..

18. 5 kii rselturk yemize teekkr etti:
    hseyin (12-12-2020),kerem41 (16-12-2020),osmanke (14-12-2020),Simba (12-12-2020),SSTEM1923 (12-12-2020)

yelik tarihi
    01-04-06
    Ettii Teekkr
    83
    63 mesaja 105 teekkr ald
    Ad Geen
    1 Mesajlar
    Etiketli
    0 Konular

Alnt rselturk Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    Ben ann kaynana bakmadan her trlsn yaptrmaya razym.nk akcierinin %60 i almayan mzmin bir koah hastasym.
    Be yldr rapora dayal ila kullanmaktaym...
    Raporlu yksek tansiyon hastasym...Ama ne hikmetse Salk Bakanl verilerine gre a olacak ncelikliler arasnda yerim olmad gibi resmi bavurularmda da olumlu sonu alamadm.Ne grip as,ne zatre as olabildim.ya:75 Birinci dereceden emekli bir kamu grevlisi olduum halde bu alara ulamam mmkn olmad..imdi ise tilki grm tavan gibi hem cinslerimi grnce ke-bucak kamaktan baka arem kalmad;drt ay nce geldiim yazlkta k mevsimini geirmeye alyorum..Tabii sa kalrsak!!...Haa,a gelirse benim de haberim olsun ltfen!..
    ALLAH yardmcn olsun RSELTURK..inallah daha uzun sre burada bizlerle birlikte olup,o deerli fikirlerinden yararlanma frsatn bizlere sunarsnz...size ay mzmin rahatszlnzdan dolay uygun bulmadlar sanrm...yoksa ilk srada 65 ya st alanacak diye gnlerdir tellal gibi duyurmazlard..sezon k olduundan yazlnzda insanlardan uzak olmanz sizin avantajnza olduu dncesindeyim...sosyallemek coranann en sevdii insan tipi olduundan sizin bu zor dnemi yanlzlk zorda olsa atlatacanzdan eminim....kendinize iyi bakn...selamlar..
    CMBOMLU

20. 3 kii hseyin yemize teekkr etti:
    kerem41 (16-12-2020),rselturk (12-12-2020),SSTEM1923 (12-12-2020)

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u an Bu Konuyu Gorunteleyen 2 Kullanc var. (0 Uye ve 2 Misafir)

Yer imleri