Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0

Sonuçlar: Favoriniz Uydu Teknolojisimi Yoksa ÝPTV Teknojisimi?

Katýlýmcý sayýsý
114. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • UYDU

66 57.89%
  • ÝPTV

48 42.11%
Sayfa 1/5 12345 SonSon
41 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Favoriniz Uydu Teknolojisimi Yoksa ÝPTV Teknojisimi ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Favoriniz Uydu Teknolojisimi Yoksa ÝPTV Teknojisimi ?

Herkese merhaba yeni anketimizin konusu forum katagorimizinde içinde yer aldýgý uydu dünyasýndaki deðiþmeler.Þu an iptv teknolojisi baya yayýlmaya baþlandý ve canak kablo sinyal kaybý gibi sorunlar vs oldugu için cogu kesim artýk tercihini ÝPTV den yana kullanmaya baþladý.

Ben bile uydu cihazýna dogru düzgün neredeyse kullanmýyorum desem yeri var uydu cihazý ve smart tv de iptv uygulamasý oldugu için forumdada biliyorsunuz surekli guncellediðim free iptv kanallarýnýn dosyasý mevcut.

Sizlerin fikirlerini alalým istedim bu konuda ne düþünüyorsunuz uydu dünyasý ÝPTV yemi býraktý yerine yada halen populerlik mevcutmu?

Oy ve yorumlarýnýzý bekliyoruz.
    Konu Simba tarafýndan (30-05-2020 Saat 01:04 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

dostum her ne kadar iptv teknolojisi popüler olsa,da ben uydu yayýnlarýndan yana oyumu kullanýyorum nedeni ise internet kesilmeleri yavaþlama bazý sunucularýn yetersiz olmasýndan kaynaklý ama madem,ki biz uydu yayýnlarý uydu üzerinden alýyoruz iptv sunucularý,da bunu ayný yayýn üzerinden alýp bizlere çevirerek iptv olarak sunuyorlar ve gecikmeler dolayýsýyla internet üzerinden olduðu için daha geç geliyor her ne kadar geliþmiþ olsada birebir yayýný tutmuyor bence uydu cihazlarýnda uydu þifreli yayýnlarýný çözücü geliþtirici örneðin:Cccam,funcam,oscam,gshare ve benzerleri yayýncýnýn bunu çözenleri,seyredenlere ulaþamamasý için bir kalkan olacak proðram veya engelleyici yazýlýmlar geliþtirmesi lazým yoksa bu gidiþle tamamen iptv,ye yönlenecek iþ uydunun bir espirisi kalmayacak uydu yayýný diye millete iptv seyrettirecekler gerçek zamanlý bir yayýn seyredilemeyecek buda sadece platporm sahiplerinin iþine yarayacak sürekli kendi cihazlarýný satarak milleten yüksek ücret talep edecekler oysaki bu yayýnlar yabancý platformlarda çok cuzi ücretlerle seyrediliyor tabii her zamanki gibi bizim milleti biliyorsun müþteriyi yakaladýlarmý dayýyorlar ücreti dibine kadar velhasýl bu iþi bilenler pek platformlara üye olmuyor ama bir iþi bilmeyen yada zengin birini veya maç hastalarýna istediðini alýyor ayrýlmak istediðin zamanda bin dereden su getiriyorlar velhasýl acilen bu iþlerle uðraþan dostlarýmýz bir an önce el atmalý saygýlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Uydu teknolojisi tabikide.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bana görede uydu teknolojisi kesinlikle iptv teknolojisinden bin kat daha iyi. bende oyumu uydu tarafýndan kullandým.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Oyumu uydudan yana kullandim ama gorunen gercek iptv teknolojisi revacta internet hizi iyiyse hic ugrasilmaz uydu isi ile ozellikle bina merkezi sistem islerinde cogu kesim cogu kanali izleyemiyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Oyumu uydudan yana kullandim ama gorunen gercek iptv teknolojisi revacta internet hizi iyiyse hic ugrasilmaz uydu isi ile ozellikle bina merkezi sistem islerinde cogu kesim cogu kanali izleyemiyor
    Ýnternet hýzýndan ziyade ÝPTV yayýnýný yapan firmanýn sunucu hýzý çok önemli. Netflix mesela 4K film izlerken anlýk 15.25 Mbit veri hýzý oluyor, duruma göre bu veri hýzý 7 Mbite inse bile 4K yayýna devam ediyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

uydu seyretmenin zevki bir baþka ccam üzerinden de olsada uyduyu tek geçerim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tabiki uydu saygýlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Editör dostum bu iþler baþladýðýnda sende bilirsin karaköy piyasasý özellikle Cccam ve benzerlerini peynir ekmek gibi sattýlar bu iþlerden çok zengin olan oldu o zamanlar bunlar nasýl çözüldü ise þimdiki teknoloji,de haydi,haydi çözülür bence þu bir gerçek,ki yabancý yayýnlarý bu cam,lar ile nasýl çözülüp yayýn verilebiliyor ise bu tr,dede ayný tekrar bu iþlere girip yayýn verilir ise hele,ki maçlar olursa filimler olursa gör bak nasýl millet sistemlerine uydu çanak taktýrýyorlar bence piyasa canlanýr,geliþir kesat olan iþler alýr baþýný gider ama bu iptv sistemi kolaylarýna geliyor bir kod,la bütün kanallar geliyor kolay para ama deðeri yok. sistem geriden geliyor uydu gibi deðil tat vermiyor bir platpormdan maç seyreden anlýk yayýn alýrken diðeri iptv,den geldiði için yaklaþýk 1 dakikalýk gecikme oluyor anlýk yayýn alan direk uydudan geldiði için daha önce sevinç yaþýyor diðeri bu sevinci duyuyor ve hevesi kýrýlýyor yani keyifsiz anlýyacaðýn umarým,ki bu iþe bir an önce el atýlýr biz uyducularýn,da iþlerimizin daha iyi olmasý saðlanýr tüm dostlarýmýza hayýrlý iþler koronasýz günler dilerim. saygýlarýmla.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. ustam sana katilmamak elde degil 2003 lerde funkartlara sunny gomulu modullu cihazlara pc den yazilim atiyorduk emu furyasi cikti opos vs derken en son cccam ile dunya izleniordu cccamdada cogu paket acilmiyor ve acilmasi istenmiyor iptv dunyasi cok fena durumda adamlar iptvde ole kanallar yaratmislarki ilk kez gordum bunu kim yapiyo bu sekil kim yayinliyor gercekten anlamiyorum iptv de hersey 2 dk geriden geliyor dedigin gibi zaman bakalim neyi gösterecek

Sayfa 1/5 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri