Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Next Kanky HD V1.026 Yazılımı (18.12.2020)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Next Kanky HD V1.026 Yazılımı (18.12.2020)

- Standby durumunda saat gösterme eklendi.
    - UK660 kumanda kullanıcılarının yaşadığı bazı sorunlar düzeltildi.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

s.a arkadaşlar bende bu next kanky hd uydu alıcısını dün internetten aldım wifi adaptörü içinde olarak

yarın gelecek gelince wifi anteni takıp youtube bağlanmak istiyorum sitelerde youtube hata veriyor diyorlar güncelleme yapmak gereklimiş

v1.026 yazılı güncelleme yapınca menü mavimi olacak birde youtube sorunu varsa düzeltecekmdiir bu günceleme

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliveli78 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    s.a arkadaşlar bende bu next kanky hd uydu alıcısını dün internetten aldım wifi adaptörü içinde olarak

yarın gelecek gelince wifi anteni takıp youtube bağlanmak istiyorum sitelerde youtube hata veriyor diyorlar güncelleme yapmak gereklimiş

v1.026 yazılı güncelleme yapınca menü mavimi olacak birde youtube sorunu varsa düzeltecekmdiir bu günceleme
    Denemeniz lazım en son yazilim her zaman diger yazilimlardaki hatalari duzelterek verilir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Cihaz ilk kutusundan çıkarken siyah renk yazılım var youtube çalışmıyor cccam server ayarları görünüyor iks server görünüyor wifi adaptör kesinlikle 7601 istiyor başka wifi kabul etmiyor youtube mavi menü yazılım son yazılımı 18-12-2020 yazılımını yüklemek gerekiyor.Yeni mavi menülü yazılımda cccam server ayarları ve İKS server süresini göremedim. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Baldemir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Cihaz ilk kutusundan çıkarken siyah renk yazılım var youtube çalışmıyor cccam server ayarları görünüyor iks server görünüyor wifi adaptör kesinlikle 7601 istiyor başka wifi kabul etmiyor youtube mavi menü yazılım son yazılımı 18-12-2020 yazılımını yüklemek gerekiyor.Yeni mavi menülü yazılımda cccam server ayarları ve İKS server süresini göremedim. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

s.a merhaba hocam v1.026 güncelleme yazılımı yükleyince mavi ekran mı olacak

peki youtube güncelleme sorunu çözülüyormu

benim için youtube önemli

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliveli78 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    s.a merhaba hocam v1.026 güncelleme yazılımı yükleyince mavi ekran mı olacak

peki youtube güncelleme sorunu çözülüyormu

benim için youtube önemli
    Youtube çalışıyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri