Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arasý

Konu: Next Kanky HD V1.026 Yazýlýmý (18.12.2020)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Next Kanky HD V1.026 Yazýlýmý (18.12.2020)

- Standby durumunda saat gösterme eklendi.
    - UK660 kumanda kullanýcýlarýnýn yaþadýðý bazý sorunlar düzeltildi.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

s.a arkadaþlar bende bu next kanky hd uydu alýcýsýný dün internetten aldým wifi adaptörü içinde olarak

yarýn gelecek gelince wifi anteni takýp youtube baðlanmak istiyorum sitelerde youtube hata veriyor diyorlar güncelleme yapmak gereklimiþ

v1.026 yazýlý güncelleme yapýnca menü mavimi olacak birde youtube sorunu varsa düzeltecekmdiir bu günceleme

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aliveli78 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    s.a arkadaþlar bende bu next kanky hd uydu alýcýsýný dün internetten aldým wifi adaptörü içinde olarak

yarýn gelecek gelince wifi anteni takýp youtube baðlanmak istiyorum sitelerde youtube hata veriyor diyorlar güncelleme yapmak gereklimiþ

v1.026 yazýlý güncelleme yapýnca menü mavimi olacak birde youtube sorunu varsa düzeltecekmdiir bu günceleme
    Denemeniz lazým en son yazilim her zaman diger yazilimlardaki hatalari duzelterek verilir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Cihaz ilk kutusundan çýkarken siyah renk yazýlým var youtube çalýþmýyor cccam server ayarlarý görünüyor iks server görünüyor wifi adaptör kesinlikle 7601 istiyor baþka wifi kabul etmiyor youtube mavi menü yazýlým son yazýlýmý 18-12-2020 yazýlýmýný yüklemek gerekiyor.Yeni mavi menülü yazýlýmda cccam server ayarlarý ve ÝKS server süresini göremedim. Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Baldemir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Cihaz ilk kutusundan çýkarken siyah renk yazýlým var youtube çalýþmýyor cccam server ayarlarý görünüyor iks server görünüyor wifi adaptör kesinlikle 7601 istiyor baþka wifi kabul etmiyor youtube mavi menü yazýlým son yazýlýmý 18-12-2020 yazýlýmýný yüklemek gerekiyor.Yeni mavi menülü yazýlýmda cccam server ayarlarý ve ÝKS server süresini göremedim. Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

s.a merhaba hocam v1.026 güncelleme yazýlýmý yükleyince mavi ekran mý olacak

peki youtube güncelleme sorunu çözülüyormu

benim için youtube önemli

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aliveli78 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    s.a merhaba hocam v1.026 güncelleme yazýlýmý yükleyince mavi ekran mý olacak

peki youtube güncelleme sorunu çözülüyormu

benim için youtube önemli
    Youtube çalýþýyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri