Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: flash player desteginin kalkması

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart flash player desteginin kalkması

merhaba flash player 2020 de destegini sonlandırdı bazı kameralar canlı belediye kameraları açılmıyor flash player engelledi diyor (örnegin sincan belediyesi canlı kameraları) benim ögrenmek istediğim bu flash player yerine başka bir proğram varmı yada nasıl açarım teşekkür ederim not : google ayarlardan flash'ı aktif pasif yaptım olmadı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Malesef birşey yapamazsınız o sitelerin artık flash player olmadan html5 destegine gecmeleri gerekiyor. Supersatforumu biliyorsunuz gecen seneye kadar eski sürüm vbulletin kullanıyordu yeni nesl telefonlara uyumsuzdu google ya yazılım guncelleyin yada bu sekil olmaz dediler o sitelerin yeni nesil versiyonlara gecmesi gerekiyor malesef
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kayserli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    merhaba flash player 2020 de destegini sonlandırdı bazı kameralar canlı belediye kameraları açılmıyor flash player engelledi diyor (örnegin sincan belediyesi canlı kameraları) benim ögrenmek istediğim bu flash player yerine başka bir proğram varmı yada nasıl açarım teşekkür ederim not : google ayarlardan flash'ı aktif pasif yaptım olmadı
    Adobe connect adında küçük bir istemci programı var. Eğer o da işe yaramazsa canlı kameranın bulunduğu sayfaya sağ tık yapın ve sayfa kaynağı yazısına tıklayın orada <iframe></iframe> kümesi içerisinde kameraya ait bir link olucak o linki kopyalayıp vlc player ya da simple tv gibi bir programda çalıştırın ya da rica etsem izlemek istediğiniz kameranın bulunduğu sitenin linkini verebilir misiniz ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı SİSTEM1923 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Adobe connect adında küçük bir istemci programı var. Eğer o da işe yaramazsa canlı kameranın bulunduğu sayfaya sağ tık yapın ve sayfa kaynağı yazısına tıklayın orada <iframe></iframe> kümesi içerisinde kameraya ait bir link olucak o linki kopyalayıp vlc player ya da simple tv gibi bir programda çalıştırın ya da rica etsem izlemek istediğiniz kameranın bulunduğu sitenin linkini verebilir misiniz ?
    cevap için teşekkür googleye sincan belediyesi canlı kamera yazınca çıkıyor sol köşedede kameranın gösterdigi yerler var tıkladınmı kameraya geçiyor link olarak bilmiyorum bir deneyin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kayserli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    cevap için teşekkür googleye sincan belediyesi canlı kamera yazınca çıkıyor sol köşedede kameranın gösterdigi yerler var tıkladınmı kameraya geçiyor link olarak bilmiyorum bir deneyin
    Hocam bende açılıyor yani görüntü var

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı SİSTEM1923 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hocam bende açılıyor yani görüntü var

sizin cevabınızdan sonra bende baktım sadece bilboardlar açılıyor belki sistemlerinde faklılık var parklar ve köyler açılmıyor flash player engelledi diyor yardımın için teşekkür ederim pc ye bi format atacagım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri