Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arasý

Konu: ESKÝDEN ÝNSANLARDA TUVALET VE HÝJYEN NASILDI?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart ESKÝDEN ÝNSANLARDA TUVALET VE HÝJYEN NASILDI?

Tuncer gizem avcýsý youtube kanalýna teþekkurler
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Halimize sukretmek lazým adamlar toplantý yapýyorlarmýþ toplu halde tuvaletini yaparken

Kullanýcý Bilgi Menüsü

eskiden bizim tuvaletler dýþarýda olduðundan yabancý askerler bunlarý asker klübesi sanarlarmýþ savaþ zamaný

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Koye giderdik malesef o durumlari bizde yasardýk.

Suanki imkanlar iyi ama kiymet bilen yok yeni dunya duzeninde

Videoda pencereden dokme olaylarida iyiymis

Kullanýcý Bilgi Menüsü

anladýðým kadarýyla hýristiyanlýkta yýkanmak ve temizlik dini açýdan sakýncalý veya kýsýtlý..onlarýn din adamlarý böyle emrediyor..yýkanýnca veya temizlenince sevaplar gidecek anlayýþý..bugün böyle sakat anlayýþ devam ediyormu bilemiyorum fakat 1983 yýlýnda bulgaristana yaptýðým kýsa süren seyatimde þehrin orta göbeðinde bulunan umumi tulavete girip tam büyük iþimi yapmaya hazýrlanýrken bir taraftanda gözlerimle duvarlarda bir musluk arayýþý içine girdim...fakat olmayan musluðu aramam pek uzun sürmedi ve toparlanýp dýþarýda beni bekleyen yerel arkadaþýma durumu anlatýnca ceketinin iç cebinden düzenli þekilde býçakla kesilmiþ bir tomar gazete kaðýdýndan birkaçtane elime tutuþturup bunlarla taharatlanýp temizlenmemi istedi..bir saat kadar sonra hotelin birine girip suyla temizlendim fakat hayatýmda ilk kez susuz yapýlan temizliðin nekadar insaný rahatsýz ettiðini anladým...temizlik müslümanlýktan gelir sözünün nekadar doðru olduðunuda kýyas olarak yaþayarak anladým..bu küçük gibi görünen yaþamýþ olduðum ayrýntý bile dinimizin büyüklüðünü gösteriyor....darýsý kaðýtla kendini temiz sanýp kilisede rabbine dua eden hiristiyanlarýn baþýna diyorum...
    CÝMBOMLU

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri