Sayfa 13/14 İlkİlk ... 34567891011121314 SonSon
140 sonuçtan 121 ile 130 arası

Konu: SMART IPTV UCRETSİZ İPTV M3U DOSYASI [Konu 4]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kuru kuruya teşekkür butonuna basmak istemedim. Üstad verdiğin emek için çok teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Akşama herkesin istek duydugu gruplandırma olarak smart tv listesini rezerver edecem tum hazırlıklar tamam 2-3 saate veririm bekleyin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba verdiğin bilgi ve paylaşımlar için teşekkür ederim aranıza katılalı daha 2 gün oldu ve sizler gibi usta değilim ama dün 8 yıllık lg samart tv kullanamadığımı daha doğrusu bilmediğimi fark ettim sizden ricam chees-peck isminde bir kanal var balık yakalama tarzında onuda ayarlaya bilirseniz çok memnun olurum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Böyle seviyeli platform için emeği geçen herkese teşekkür

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İPTV Dosyamız güncellendi (22.02.2021) 18:10
    Listedeki tüm kanallar düzenlenmiştir.
    Listemizi katagorilere ayırarak izleyebilirsiniz. (Sadece SSİPTV Uygulamasında)
    *SSİPTV uygulamasında listemizi katagorilere ayırarak izlemek için Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ayarlara bakabilirsiniz.
    Bazı Türk tv kanallarında kesintiler olabilmektedir.Kanalların kendi internet yayınlarında problem oldukları ve gidip geri geldikleri için daha sonra tekrar deneyiniz.
    Otomatik iptv linkimiz mevcut değildir guncellemeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Dosyayı konumuzdaki birinci mesajdan alabilirsiniz
    Konu Simba tarafından (23-02-2021 Saat 00:52 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tesekkürler usta liste süper kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Sefer05 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    tesekkürler usta liste süper kolay gelsin
    1050 tane kanalı tek tek katagorilere soktum ustad SSİPTV de super calısıyor diğer uygulamalar için yapma sansım yok cunki bende ssiptv uygulaması var sadece diğer uygulamalarda baktım ott player da ve next uydu cihazında grupları tanımıyor SSİPTV kurun hayatınızı yaşayın

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

Alıntı KUZEY55 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhaba verdiğin bilgi ve paylaşımlar için teşekkür ederim aranıza katılalı daha 2 gün oldu ve sizler gibi usta değilim ama dün 8 yıllık lg samart tv kullanamadığımı daha doğrusu bilmediğimi fark ettim sizden ricam chees-peck isminde bir kanal var balık yakalama tarzında onuda ayarlaya bilirseniz çok memnun olurum.
    Platformlarda abonelik ile satılan kanal oldugu için bu kanalı dosyamızda yer veremiyoruz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Elinize sağlık. Esaslı bir çalışma olmuş.

Peki ssiptv'yi android telefonlara kursak, sizin listeniz aynı kategorilere bölünmüş olarak android telefonda görünecek mi ?

Bir de play store 'a ssiptv yazdım, bir sürü ssiptv çıktı. Telefona hangisini kurmak gerekir ?
    Konu Simba tarafından (23-02-2021 Saat 00:53 ) değiştirilmiştir. Sebep: dosya yenilendigi için

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı serkanguzel Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Peki ssiptv'yi android telefonlara kursak, sizin listeniz aynı kategorilere bölünmüş olarak android telefonda görünecek mi ?
    SS İPTV telefona kurabiliyorsanız buyuk ihtimal gorebilirsiniz.SSİPTV uygulaması sanırım ücretli

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı serkanguzel Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Bir de play store 'a ssiptv yazdım, bir sürü ssiptv çıktı. Telefona hangisini kurmak gerekir ?
    Playstore'a girip SS IPTV yazdığınızda ilk çıkan uygulama (siyah üzerine sadece çizgili şeritler olan) indiriyorsunuz ve kategorileme nasıl ise o şekilde görürsünüz SS IPTV de ek olarak GSE SMART IPTV de kullanabilirsiniz. GSE SMART IP TV yi android boxlarda veya android tabanlı uydu alıcılarında smart tv lerde kullanabiliyorsunuz ss ıp tv de çoğu smart tv de zaten mağaza içerisinde geliyor mesela benim lg smart tv de var.

Sayfa 13/14 İlkİlk ... 34567891011121314 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri