Sayfa 2/14 İlkİlk 123456789101112 ... SonSon
140 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: SMART IPTV UCRETSİZ İPTV M3U DOSYASI [Konu 4]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İPTV Dosyamız güncellendi (31.01.2021)
    ŞABAN TV 1-2-3 Kanalları eklendi (51-52-53 numarada)

-CBC SPORT AZ-MEDENİYET TV AZ-DUNYA TV AZ-SPACE TV AZ kanalları eklendi(Azeri kanallar su anki guncellemede 333 numaradan itibaren başlamaktadır)
    SPY BOX Kanalları CİNE CİNEMA olarak isim değiştirdi
    Bazı yerel tv kanallarında kesintiler olabilmektedir.Kanalların kendi internet yayınlarında problem oldukları ve gidip geri geldikleri için yayınlar listede tutulmaktadır.
    Lütfen çalışmayan kanallar için ısrarlı sekilde su acmıyor bu acmıyor diye yazmayın.(Bunun nedenlerini 1 ci mesajda ayrıntılı sekilde yazdık)
    Otomatik iptv linkimiz mevcut değildir guncellemeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Dosyayı konumuzdaki birinci mesajdan alabilirsiniz.

Konu Simba tarafından (24-02-2021 Saat 12:48 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tskler elinize saglik

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Tesekkurler

Tesekkuler ellerinize saglik

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Özbekesat Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ssiptvye yükleniyor ama smart iptv uygulamasına nasıl yükleyebilirim yardımcı olabilirmisiniz lütfen https m3u uzantısı lazım
    Ayarlardaki kodu buraya yazın ben size yuklerim.Bizde m3u uzantısı olmaz dosyayı yukleyin save yapın kanal listesi gelmesi lazım 1 ci mesajdaki talimatları inceleyin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ssiptvye yükleniyor ama smart iptv uygulamasına nasıl yükleyebilirim yardımcı olabilirmisiniz lütfen https m3u uzantısı lazım

Smart iptv mac numarası
    çok teşekkür ederim

ssiptvde talimatları gördüm ama dediğim gibi bana smart iptv için lazım size mac numarasını verdim yükleyebilirseniz çok memnun olurum

Smart iptv icin url m3u link uzantısı gerekiyor Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu Simba tarafından (31-01-2021 Saat 14:34 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Özbekesat Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Smart iptv icin url m3u link uzantısı gerekiyor Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bizim bu sekil hizmetimiz malesefki yok üzgünüm ssiptv yukleyebilirsiniz onu yukleyin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Smart iptv mac numarası
    çok teşekkür ederim

ssiptvde talimatları gördüm ama dediğim gibi bana smart iptv için lazım size mac numarasını verdim yükleyebilirseniz çok memnun olurum

Dosyayı indir Notepad gibi bir uygulama ile aç tüm metni kopyala. Sonra Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. bu siteye yapıştır. Yükledikten sonra RAW halinin linkini al.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler elinize sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Simba ustam benim kanallar gelmiş -CBC SPORT sana çooook kocaman teşekkürler ederim
    Konu Simba tarafından (24-02-2021 Saat 12:48 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 2/14 İlkİlk 123456789101112 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri