Sayfa 5/14 İlkİlk 1234567891011121314 SonSon
140 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: SMART IPTV UCRETSİZ İPTV M3U DOSYASI [Konu 4]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı nusay1000 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    vlc yi indirdim dosya nerde kb daha yeniyim sayfada
    Sizin bilgisayarınızda dosya nereye iniyor bilmiyorum ustadım karsıdan yuklenenler veya indirilenlerdedir burası smart free iptv bölümü teknik detayları bilemeyiz biz sizin bilgisayarınızda

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İPTV Dosyamız güncellendi (04.02.2021)
    KANAL38-ERT ŞAH TV Kanalları eklendi.(Uydu alıcıları+Android Cihazlar ve Vlc playerde çalışmaktadır) SSİPTV-OTTPLAYER da benim cihazlarda bu 2 kanal calısmadı)
    TURK HABER TV HD eklendi.
    KANAL 32 eklendi
    KANAL 42 eklendi
    TOPRAK TV eklendi
    A HABER SD- A NEWS eklendi.
    TRT TURK HD-TRT MUZİK HD eklendi
    SPORTS TV HD yedek eklendi
    Cine cinema turk 1-2-3-CRI TURK DİZİ - CRI TURK BELGESEL Kanallarının aktif linkleri olmadıgı için listeden kaldırılmıştır
    Bazı yerel tv kanallarında kesintiler olabilmektedir.Kanalların kendi internet yayınlarında problem oldukları ve gidip geri geldikleri için daha sonra tekrar deneyiniz.
    Otomatik iptv linkimiz mevcut değildir guncellemeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Dosyayı konumuzdaki birinci mesajdan alabilirsiniz.

Konu Simba tarafından (06-02-2021 Saat 00:35 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Mümkünse Edirne TV, Tek Rumeli TV ve Agro TVyi ekler misiniz? Kolay gelsin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı BalkanSAT Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Mümkünse Edirne TV, Tek Rumeli TV ve Agro TVyi ekler misiniz? Kolay gelsin.
    Tek rumeli değilde diğer rumeli tv var Agro tv bir ara ekledim stabil değil malesef yayınlarını kendi sitelerinden izlenecek sekilde ayarlamışlar.Edirne tv de stabil değil ben listede genelde stabil olanları vermeyi tercih ediyorum geçici sürekliligi olmayan tv kanalları sıkıntı yaratıyor acılmadıgı için

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Herkese merhaba. Cine cinema adlı 10 tane kanal var. Burada yayınlanan filmlerin adlarını ya da kanalların yayın programını öğrenmenin bir yolu var mıdır?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı darkweather Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Herkese merhaba. Cine cinema adlı 10 tane kanal var. Burada yayınlanan filmlerin adlarını ya da kanalların yayın programını öğrenmenin bir yolu var mıdır?
    Malesef onları ögrenemiyoruz yayın akışları yok supersatforum uyelerine özel kanallar hd kalitede (bazen takılsada) reklamsız logosuz

İptv kanallarında özellikle uyduda olmayıp iptv de olan kanalların yayın akıslarını bulamazsınız sadece yansıma tv yayınlıyor sanırım yayın akısını özellikle 34 numarada aksiyon kanallarından başlayıp 62 ci numaraya kadar olan kanalların yayın akışları sabit değil vizyon tv biraz sabit yayın yapıyor bizimkiler karadayı muhtesem yuzyıl normal saatlerinde yayınlanıyor.
    Konu Simba tarafından (04-02-2021 Saat 14:24 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Simba usta bu linki kopyala yapistir yapabiliyozmu yukluyorum olmuyor kanallar yada bir videosu varmi bunun.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Halil67 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Simba usta bu linki kopyala yapistir yapabiliyozmu yukluyorum olmuyor kanallar yada bir videosu varmi bunun.
    Link olmuyor o sekil calısmaz sizde hangi uygulama var ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

güncel paylaşımlar için çok teşekkürler 1 numarasınız.

Sayfa 5/14 İlkİlk 1234567891011121314 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri