Sayfa 9/14 İlkİlk 1234567891011121314 SonSon
140 sonuçtan 81 ile 90 arası

Konu: SMART IPTV UCRETSİZ İPTV M3U DOSYASI [Konu 4]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Allah razı olsun sizden evde çanak yoktu Dreamstar tribün 4k aldık çanaksız tv diye kendi iptv kanalları var ama sürekli takılma donma geri sarma var, firma ilgilenmiyor bakan eden yok ne yapacam diye düşünürken sizi buldum listeyi ekledim çok şükür çalışıyor umarım bozulmaz bu liste, annem babam yaşlı laf edip duruyolardı şimdi rahatladık eline sağlık hocam. bir şey diyeceğim mümkünse TURKAY TV HD diye bir kanal var onun üstüne basınca cihaz kitleniyor elektriği kesip açmak gerekiyor ben listeden sildim ama bilgi olsun diye söyledim sizede teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. turkay tv benim cihazlarda problem yaratmiyor dediginiz cihaz turkaya takinti yapmis olabilir.Liste 2 senedir simba guncelliyor uzun sure kullaniriz insallah

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İPTV Dosyamız güncellendi (15.02.2021)
    ATV HD kanalı linki guncellendi
    Cine Cinema 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 linkleri guncellendi
    TEBER STAR eklendi (162 numarada)
    Bir önceki dosyada ekledigim karısık dunya kanalları linkleri pasif durumda sayet düzelmezde listeden kaldırılacaktır.
    Bazı Türk tv kanallarında kesintiler olabilmektedir.Kanalların kendi internet yayınlarında problem oldukları ve gidip geri geldikleri için daha sonra tekrar deneyiniz.
    Otomatik iptv linkimiz mevcut değildir guncellemeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Dosyayı konumuzdaki birinci mesajdan alabilirsiniz.
    Konu Simba tarafından (16-02-2021 Saat 09:35 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Ninken Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Allah razı olsun sizden evde çanak yoktu Dreamstar tribün 4k aldık çanaksız tv diye kendi iptv kanalları var ama sürekli takılma donma geri sarma var, firma ilgilenmiyor bakan eden yok ne yapacam diye düşünürken sizi buldum listeyi ekledim çok şükür çalışıyor umarım bozulmaz bu liste, annem babam yaşlı laf edip duruyolardı şimdi rahatladık eline sağlık hocam. bir şey diyeceğim mümkünse TURKAY TV HD diye bir kanal var onun üstüne basınca cihaz kitleniyor elektriği kesip açmak gerekiyor ben listeden sildim ama bilgi olsun diye söyledim sizede teşekkürler.
    Dostum o dedigin kanalda bugune denk sorun yasamadım acıkcası cihazın kapasitesi ile alakası olabilir iptv kanallarında direk uyduda gezdiginiz gibi cok hızlı ca hareket etmeyin buda kitlenmeye sebeb olabilir

sanada ekran resmi cektim sorun olsa bende olurdu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Dostum o dedigin kanalda bugune denk sorun yasamadım acıkcası cihazın kapasitesi ile alakası olabilir iptv kanallarında direk uyduda gezdiginiz gibi cok hızlı ca hareket etmeyin buda kitlenmeye sebeb olabilir

sanada ekran resmi cektim sorun olsa bende olurdu

Aynen öyle cihazdan hocam mesela bu cihazda yeni listedeki ATV HD yine çalışmıyor, bela gibi cihaz, tekrardan eline sağlık teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İPTV Dosyamız güncellendi (16.02.2021)
    ÇGH TV eklendi (34.numarada)
    GULDUR GULDUR TV eklendi (35.numarada)
    TV5 Yedek eklendi.
    A SPOR HD-A HABER HD linkleri guncellendi
    Çalışmayan yabancı kanalların iptv linkleri listeden kaldırılmıştır
    Bazı Türk tv kanallarında kesintiler olabilmektedir.Kanalların kendi internet yayınlarında problem oldukları ve gidip geri geldikleri için daha sonra tekrar deneyiniz.
    Otomatik iptv linkimiz mevcut değildir guncellemeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Dosyayı konumuzdaki birinci mesajdan alabilirsiniz
    Konu Simba tarafından (21-02-2021 Saat 14:25 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

benim samsung 49ru 7100 a net ip tv yükledim acaba bunu flaşa yüklesem olurmu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı samiabi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    benim samsung 49ru 7100 a net ip tv yükledim acaba bunu flaşa yüklesem olurmu
    bu dosyayı flaşa yükleyip tv deki m3u programının içinden veya ayarlarından flaşdaki dosyayı görmelisin. yani sorunuzu doğru anladıysam böyle yapman gerek

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

Teşekkürler çalışmalarınız için

Sayfa 9/14 İlkİlk 1234567891011121314 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri