Sayfa 5/14 ÝlkÝlk 1234567891011121314 SonSon
140 sonuçtan 41 ile 50 arasý

Konu: SMART IPTV UCRETSÝZ ÝPTV M3U DOSYASI [Konu 4]

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý nusay1000 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    vlc yi indirdim dosya nerde kb daha yeniyim sayfada
    Sizin bilgisayarýnýzda dosya nereye iniyor bilmiyorum ustadým karsýdan yuklenenler veya indirilenlerdedir burasý smart free iptv bölümü teknik detaylarý bilemeyiz biz sizin bilgisayarýnýzda

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ÝPTV Dosyamýz güncellendi (04.02.2021)
    KANAL38-ERT ÞAH TV Kanallarý eklendi.(Uydu alýcýlarý+Android Cihazlar ve Vlc playerde çalýþmaktadýr) SSÝPTV-OTTPLAYER da benim cihazlarda bu 2 kanal calýsmadý)
    TURK HABER TV HD eklendi.
    KANAL 32 eklendi
    KANAL 42 eklendi
    TOPRAK TV eklendi
    A HABER SD- A NEWS eklendi.
    TRT TURK HD-TRT MUZÝK HD eklendi
    SPORTS TV HD yedek eklendi
    Cine cinema turk 1-2-3-CRI TURK DÝZÝ - CRI TURK BELGESEL Kanallarýnýn aktif linkleri olmadýgý için listeden kaldýrýlmýþtýr
    Bazý yerel tv kanallarýnda kesintiler olabilmektedir.Kanallarýn kendi internet yayýnlarýnda problem olduklarý ve gidip geri geldikleri için daha sonra tekrar deneyiniz.
    Otomatik iptv linkimiz mevcut deðildir guncellemeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Dosyayý konumuzdaki birinci mesajdan alabilirsiniz.

Konu Simba tarafýndan (06-02-2021 Saat 00:35 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Mümkünse Edirne TV, Tek Rumeli TV ve Agro TVyi ekler misiniz? Kolay gelsin.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý BalkanSAT Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Mümkünse Edirne TV, Tek Rumeli TV ve Agro TVyi ekler misiniz? Kolay gelsin.
    Tek rumeli deðilde diðer rumeli tv var Agro tv bir ara ekledim stabil deðil malesef yayýnlarýný kendi sitelerinden izlenecek sekilde ayarlamýþlar.Edirne tv de stabil deðil ben listede genelde stabil olanlarý vermeyi tercih ediyorum geçici sürekliligi olmayan tv kanallarý sýkýntý yaratýyor acýlmadýgý için

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Herkese merhaba. Cine cinema adlý 10 tane kanal var. Burada yayýnlanan filmlerin adlarýný ya da kanallarýn yayýn programýný öðrenmenin bir yolu var mýdýr?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý darkweather Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Herkese merhaba. Cine cinema adlý 10 tane kanal var. Burada yayýnlanan filmlerin adlarýný ya da kanallarýn yayýn programýný öðrenmenin bir yolu var mýdýr?
    Malesef onlarý ögrenemiyoruz yayýn akýþlarý yok supersatforum uyelerine özel kanallar hd kalitede (bazen takýlsada) reklamsýz logosuz

Ýptv kanallarýnda özellikle uyduda olmayýp iptv de olan kanallarýn yayýn akýslarýný bulamazsýnýz sadece yansýma tv yayýnlýyor sanýrým yayýn akýsýný özellikle 34 numarada aksiyon kanallarýndan baþlayýp 62 ci numaraya kadar olan kanallarýn yayýn akýþlarý sabit deðil vizyon tv biraz sabit yayýn yapýyor bizimkiler karadayý muhtesem yuzyýl normal saatlerinde yayýnlanýyor.
    Konu Simba tarafýndan (04-02-2021 Saat 14:24 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Simba usta bu linki kopyala yapistir yapabiliyozmu yukluyorum olmuyor kanallar yada bir videosu varmi bunun.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Halil67 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Simba usta bu linki kopyala yapistir yapabiliyozmu yukluyorum olmuyor kanallar yada bir videosu varmi bunun.
    Link olmuyor o sekil calýsmaz sizde hangi uygulama var ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

güncel paylaþýmlar için çok teþekkürler 1 numarasýnýz.

Sayfa 5/14 ÝlkÝlk 1234567891011121314 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri