Sayfa 14/14 İlkİlk ... 4567891011121314
140 sonuçtan 131 ile 140 arası

Konu: SMART IPTV UCRETSİZ İPTV M3U DOSYASI [Konu 4]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Listede ufak değişiklikler yaptım bazı kanalların logosu cıkmamış duzelttim yeni listeyi indirebilirsiniz.
    Konu Simba tarafından (23-02-2021 Saat 00:52 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    SS İPTV telefona kurabiliyorsanız buyuk ihtimal gorebilirsiniz.SSİPTV uygulaması sanırım ücretli
    Telefona şimdi kurdum. Evet, belirttiğiniz gibi ücretli galiba. Kullanıcı adı ve şifre istedi.

Alıntı GncAslan1905 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Playstore'a girip SS IPTV yazdığınızda ilk çıkan uygulama (siyah üzerine sadece çizgili şeritler olan) indiriyorsunuz ve kategorileme nasıl ise o şekilde görürsünüz SS IPTV de ek olarak GSE SMART IPTV de kullanabilirsiniz. GSE SMART IP TV yi android boxlarda veya android tabanlı uydu alıcılarında smart tv lerde kullanabiliyorsunuz ss ıp tv de çoğu smart tv de zaten mağaza içerisinde geliyor mesela benim lg smart tv de var.
    SS iptv programının play store'daki ayırıcı tanımını bildirdiğiniz ve verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Patron sen yaptın ya diyorsunki beni ben gecer diyorsun katagori olayı super number one olmuş.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Creed Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Patron sen yaptın ya diyorsunki beni ben gecer diyorsun katagori olayı super number one olmuş.
    Katılıyorum. Mükemmel bir liste gerçekten Next'in Free Iptv hizmeti bitse bile daha iyisinin olduğunu bilmek güzel kaldı ki nextinkine hiç girmiyorum bile bu listede aranılan herşey var. Ayrıca kaliteside daha iyi geldi. Lg de kullanıyorum şuan.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

IP Tv kullanıyorum Ben Tlf da
    Ve herhangi bir ücret söz Konusu değil
    Aldığım MU3 dosyalarını Hem Pc de Hem de Tlefonda uyguluyorum !

Sıkıntı Yok...
    Su Zehir Bile Olsa Kaynağından İçilir,
    Akara Karışan Olur Öz Bozulur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı belçikalı Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    IP Tv kullanıyorum Ben Tlf da
    Ve herhangi bir ücret söz Konusu değil
    Aldığım MU3 dosyalarını Hem Pc de Hem de Tlefonda uyguluyorum !

Sıkıntı Yok...
    SSİPTV uygulaması ücretlimi ustad kullanıcı adı ve şifre istiyor bende iptv programlarını kullanıyorum hepsini ucretsiz sekilde bazı programlar reklam cıkmasını istemezsiniz surekli uygulama içi satın alma uyarısı veriyor

Şu programdan cok memnunum katagori olayı yok ama gayet stabil calısıyor

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu Simba tarafından (22-02-2021 Saat 22:59 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Aynen Üstad Benim Kullandığın Uygulama Bu !
    Sıkıntı Yaşamıyorum hiç ( Sadece Tv kanallarının Link değişminde Foruma Uğrayıp Yeni MU3 dosyasını indrip Güncellemek )
    Konu belçikalı tarafından (23-02-2021 Saat 00:30 ) değiştirilmiştir.
    Su Zehir Bile Olsa Kaynağından İçilir,
    Akara Karışan Olur Öz Bozulur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

SİMBA USTA TEŞEKKÜRLER 10 NUMARA İP LER VAR OL

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İPTV Dosyamız güncellendi (23.02.2021)
    A SPOR-KABE TV aktif çalışan linkler guncellendi
    TVO eklendi
    TV 35 eklendi
    GRT eklendi
    Listemizi katagorilere ayırarak izleyebilirsiniz. (Sadece SSİPTV Uygulamasında)
    *SSİPTV uygulamasında listemizi katagorilere ayırarak izlemek için Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ayarlara bakabilirsiniz.
    Bazı Türk tv kanallarında kesintiler olabilmektedir.Kanalların kendi internet yayınlarında problem oldukları ve gidip geri geldikleri için daha sonra tekrar deneyiniz.
    Otomatik iptv linkimiz mevcut değildir guncellemeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Dosyayı konumuzdaki birinci mesajdan alabilirsiniz
    Konu Simba tarafından (24-02-2021 Saat 09:19 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Konu anlamsız şekilde DMCA telif hakkı bildirimi yedigi için yeni konudan devam ediyoruz

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Sayfa 14/14 İlkİlk ... 4567891011121314

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri