Sayfa 14/14 lklk ... 4567891011121314
140 sonutan 131 ile 140 aras

Konu: SMART IPTV UCRETSZ PTV M3U DOSYASI [Konu 4]

Kullanc Bilgi Mens

Listede ufak deiiklikler yaptm baz kanallarn logosu ckmam duzelttim yeni listeyi indirebilirsiniz.
    Konu Simba tarafndan (23-02-2021 Saat 00:52 ) deitirilmitir.

Kullanc Bilgi Mens

Alnt Simba Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    SS PTV telefona kurabiliyorsanz buyuk ihtimal gorebilirsiniz.SSPTV uygulamas sanrm cretli
    Telefona imdi kurdum. Evet, belirttiiniz gibi cretli galiba. Kullanc ad ve ifre istedi.

Alnt GncAslan1905 Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    Playstore'a girip SS IPTV yazdnzda ilk kan uygulama (siyah zerine sadece izgili eritler olan) indiriyorsunuz ve kategorileme nasl ise o ekilde grrsnz SS IPTV de ek olarak GSE SMART IPTV de kullanabilirsiniz. GSE SMART IP TV yi android boxlarda veya android tabanl uydu alclarnda smart tv lerde kullanabiliyorsunuz ss p tv de ou smart tv de zaten maaza ierisinde geliyor mesela benim lg smart tv de var.
    SS iptv programnn play store'daki ayrc tanmn bildirdiiniz ve verdiiniz bilgiler iin teekkrler.
    Doru Bilginin Adresi..

Kullanc Bilgi Mens

Patron sen yaptn ya diyorsunki beni ben gecer diyorsun katagori olay super number one olmu.

Kullanc Bilgi Mens

Alnt Creed Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    Patron sen yaptn ya diyorsunki beni ben gecer diyorsun katagori olay super number one olmu.
    Katlyorum. Mkemmel bir liste gerekten Next'in Free Iptv hizmeti bitse bile daha iyisinin olduunu bilmek gzel kald ki nextinkine hi girmiyorum bile bu listede aranlan herey var. Ayrca kaliteside daha iyi geldi. Lg de kullanyorum uan.

Kullanc Bilgi Mens

IP Tv kullanyorum Ben Tlf da
    Ve herhangi bir cret sz Konusu deil
    Aldm MU3 dosyalarn Hem Pc de Hem de Tlefonda uyguluyorum !

Sknt Yok...
    Su Zehir Bile Olsa Kaynandan ilir,
    Akara Karan Olur z Bozulur

Kullanc Bilgi Mens

Alnt belikal Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    IP Tv kullanyorum Ben Tlf da
    Ve herhangi bir cret sz Konusu deil
    Aldm MU3 dosyalarn Hem Pc de Hem de Tlefonda uyguluyorum !

Sknt Yok...
    SSPTV uygulamas cretlimi ustad kullanc ad ve ifre istiyor bende iptv programlarn kullanyorum hepsini ucretsiz sekilde baz programlar reklam ckmasn istemezsiniz surekli uygulama ii satn alma uyars veriyor

u programdan cok memnunum katagori olay yok ama gayet stabil calsyor

Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    Konu Simba tarafndan (22-02-2021 Saat 22:59 ) deitirilmitir.

Kullanc Bilgi Mens

Aynen stad Benim Kullandn Uygulama Bu !
    Sknt Yaamyorum hi ( Sadece Tv kanallarnn Link deiminde Foruma Urayp Yeni MU3 dosyasn indrip Gncellemek )
    Konu belikal tarafndan (23-02-2021 Saat 00:30 ) deitirilmitir.
    Su Zehir Bile Olsa Kaynandan ilir,
    Akara Karan Olur z Bozulur

Kullanc Bilgi Mens

SMBA USTA TEEKKRLER 10 NUMARA P LER VAR OL

Kullanc Bilgi Mens

PTV Dosyamz gncellendi (23.02.2021)
    A SPOR-KABE TV aktif alan linkler guncellendi
    TVO eklendi
    TV 35 eklendi
    GRT eklendi
    Listemizi katagorilere ayrarak izleyebilirsiniz. (Sadece SSPTV Uygulamasnda)
    *SSPTV uygulamasnda listemizi katagorilere ayrarak izlemek iin Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir. ayarlara bakabilirsiniz.
    Baz Trk tv kanallarnda kesintiler olabilmektedir.Kanallarn kendi internet yaynlarnda problem olduklar ve gidip geri geldikleri iin daha sonra tekrar deneyiniz.
    Otomatik iptv linkimiz mevcut deildir guncellemeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Dosyay konumuzdaki birinci mesajdan alabilirsiniz
    Konu Simba tarafndan (24-02-2021 Saat 09:19 ) deitirilmitir.

Kullanc Bilgi Mens

Konu anlamsz ekilde DMCA telif hakk bildirimi yedigi iin yeni konudan devam ediyoruz

Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.

Sayfa 14/14 lklk ... 4567891011121314

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u an Bu Konuyu Gorunteleyen 11 Kullanc var. (2 Uye ve 9 Misafir)

1. freemetindogan,
  2. trturker1

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri