Sayfa 14/14 ÝlkÝlk ... 4567891011121314
140 sonuçtan 131 ile 140 arasý

Konu: SMART IPTV UCRETSÝZ ÝPTV M3U DOSYASI [Konu 4]

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Listede ufak deðiþiklikler yaptým bazý kanallarýn logosu cýkmamýþ duzelttim yeni listeyi indirebilirsiniz.
    Konu Simba tarafýndan (23-02-2021 Saat 00:52 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Simba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    SS ÝPTV telefona kurabiliyorsanýz buyuk ihtimal gorebilirsiniz.SSÝPTV uygulamasý sanýrým ücretli
    Telefona þimdi kurdum. Evet, belirttiðiniz gibi ücretli galiba. Kullanýcý adý ve þifre istedi.

Alýntý GncAslan1905 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Playstore'a girip SS IPTV yazdýðýnýzda ilk çýkan uygulama (siyah üzerine sadece çizgili þeritler olan) indiriyorsunuz ve kategorileme nasýl ise o þekilde görürsünüz SS IPTV de ek olarak GSE SMART IPTV de kullanabilirsiniz. GSE SMART IP TV yi android boxlarda veya android tabanlý uydu alýcýlarýnda smart tv lerde kullanabiliyorsunuz ss ýp tv de çoðu smart tv de zaten maðaza içerisinde geliyor mesela benim lg smart tv de var.
    SS iptv programýnýn play store'daki ayýrýcý tanýmýný bildirdiðiniz ve verdiðiniz bilgiler için teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Patron sen yaptýn ya diyorsunki beni ben gecer diyorsun katagori olayý super number one olmuþ.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Creed Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Patron sen yaptýn ya diyorsunki beni ben gecer diyorsun katagori olayý super number one olmuþ.
    Katýlýyorum. Mükemmel bir liste gerçekten Next'in Free Iptv hizmeti bitse bile daha iyisinin olduðunu bilmek güzel kaldý ki nextinkine hiç girmiyorum bile bu listede aranýlan herþey var. Ayrýca kaliteside daha iyi geldi. Lg de kullanýyorum þuan.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

IP Tv kullanýyorum Ben Tlf da
    Ve herhangi bir ücret söz Konusu deðil
    Aldýðým MU3 dosyalarýný Hem Pc de Hem de Tlefonda uyguluyorum !

Sýkýntý Yok...
    Su Zehir Bile Olsa Kaynaðýndan Ýçilir,
    Akara Karýþan Olur Öz Bozulur

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý belçikalý Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    IP Tv kullanýyorum Ben Tlf da
    Ve herhangi bir ücret söz Konusu deðil
    Aldýðým MU3 dosyalarýný Hem Pc de Hem de Tlefonda uyguluyorum !

Sýkýntý Yok...
    SSÝPTV uygulamasý ücretlimi ustad kullanýcý adý ve þifre istiyor bende iptv programlarýný kullanýyorum hepsini ucretsiz sekilde bazý programlar reklam cýkmasýný istemezsiniz surekli uygulama içi satýn alma uyarýsý veriyor

Þu programdan cok memnunum katagori olayý yok ama gayet stabil calýsýyor

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Konu Simba tarafýndan (22-02-2021 Saat 22:59 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Aynen Üstad Benim Kullandýðýn Uygulama Bu !
    Sýkýntý Yaþamýyorum hiç ( Sadece Tv kanallarýnýn Link deðiþminde Foruma Uðrayýp Yeni MU3 dosyasýný indrip Güncellemek )
    Konu belçikalý tarafýndan (23-02-2021 Saat 00:30 ) deðiþtirilmiþtir.
    Su Zehir Bile Olsa Kaynaðýndan Ýçilir,
    Akara Karýþan Olur Öz Bozulur

Kullanýcý Bilgi Menüsü

SÝMBA USTA TEÞEKKÜRLER 10 NUMARA ÝP LER VAR OL

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ÝPTV Dosyamýz güncellendi (23.02.2021)
    A SPOR-KABE TV aktif çalýþan linkler guncellendi
    TVO eklendi
    TV 35 eklendi
    GRT eklendi
    Listemizi katagorilere ayýrarak izleyebilirsiniz. (Sadece SSÝPTV Uygulamasýnda)
    *SSÝPTV uygulamasýnda listemizi katagorilere ayýrarak izlemek için Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. ayarlara bakabilirsiniz.
    Bazý Türk tv kanallarýnda kesintiler olabilmektedir.Kanallarýn kendi internet yayýnlarýnda problem olduklarý ve gidip geri geldikleri için daha sonra tekrar deneyiniz.
    Otomatik iptv linkimiz mevcut deðildir guncellemeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Dosyayý konumuzdaki birinci mesajdan alabilirsiniz
    Konu Simba tarafýndan (24-02-2021 Saat 09:19 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Konu anlamsýz þekilde DMCA telif hakký bildirimi yedigi için yeni konudan devam ediyoruz

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Sayfa 14/14 ÝlkÝlk ... 4567891011121314

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri