Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Next 2000 HD FTA V1.618 (29.01.2021)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Next 2000 HD FTA V1.618 (29.01.2021)

- Joker uygulamasında favori kanalları oynatma düzeltildi.
    - XtreamCodes uygulamasında çeşitli arayüz hataları düzeltildi.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sezgin hocam iyi gunler usb den iptv dosyası yuklemek istiyorum bu en son yazılimdan sonra bu sekil ekran donup kalıyor .Fisi cekmeyince cekmeyince duzelmiyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sezgin hocam iyi gunler usb den iptv dosyası yuklemek istiyorum bu en son yazılimdan sonra bu sekil ekran donup kalıyor .Fisi cekmeyince cekmeyince duzelmiyor.

Kontrol ediyorum usta. Hata varsa firmaya iletirim. Gördüğünüz başka hata veya eksik varsa lütfen buradan bildirin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sezgin 01 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kontrol ediyorum usta. Hata varsa firmaya iletirim. Gördüğünüz başka hata veya eksik varsa lütfen buradan bildirin.
    Hata bu var sadece hocam.Bende machina var ona yukluyorum sorun yok iptv dosyasida supersatta verdigimiz dosya sorun yok yani donup kaliyor ve fisten cekmeyince duzelmiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hata bu var sadece hocam.Bende machina var ona yukluyorum sorun yok iptv dosyasida supersatta verdigimiz dosya sorun yok yani donup kaliyor ve fisten cekmeyince duzelmiyor
    02.02.2021 yazılımı cihazlara paylaşıldı ustam. Test yazılıımından kontrol edin. Belirttiğiniz hata düzeltildi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sezgin 01 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    02.02.2021 yazılımı cihazlara paylaşıldı ustam. Test yazılıımından kontrol edin. Belirttiğiniz hata düzeltildi.
    Eski dosyayı yukledim duzeldi.Tamam hemen onada bakayım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Eski dosyayı yukledim duzeldi.Tamam hemen onada bakayım
    Güncel yazılım gün içerisinde tüm 2000 HD serilerine yazılım paylaşılacak. Test yazılımından kontrol ediniz. Eskiye dönmenize gerek yok.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Güncel yazılım gün içerisinde tüm 2000 HD serilerine yazılım paylaşılacak. Test yazılımından kontrol ediniz. Eskiye dönmenize gerek yok.
    02 02 2021 yazilimini yukledim sorun duzeldi hocam saolun ilginiz icin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri