Konuya Etiketlenenler

Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: NextStar 18000 HDMI CX Yazılım Sorunu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart NextStar 18000 HDMI CX Yazılım Sorunu

NextStar 18000 HDMI CX uydu alıcıma usbden yanlış yazılım yüklemem sonucu cihaz açılmıyor açılışta on yazısı çıkıyor sönüyor öyle kalıyor yazılımını internetten buldum yükleme editörünüde indirdim yüklemeye çalışıyorum
    fakat bu ekranda kalıyo

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Burada bu cihazla ilgili tum yazılımlar var Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. bu cihaz en az 10 senelik bir cihaz cok fazla bilgim yok yazılımları tek tek deneyin bence birde talimatlara uygun yuklemeye calısın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hepsini denedim malesef aynı. gönderdiğiniz posttaki cihaz benim cihaz değil. hdmi cx benimki.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı okangungor93 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hepsini denedim malesef aynı. gönderdiğiniz posttaki cihaz benim cihaz değil. hdmi cx benimki.
    Pardon ustad sezgin 01 adli arkadaş var o bilgili next cihaz konusunda etiketledim size inş yardımı dokunur
    Konu Simba tarafından (01-02-2021 Saat 23:29 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler fakat sezgin diye etiketlemişsiniz üstüne tıkladığımda sezgin isimli kullanıcı son aktivitesi 2009da imiş sistemsel bi sorun galiba siz doğru yazmışsınız.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı okangungor93 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    teşekkürler fakat sezgin diye etiketlemişsiniz üstüne tıkladığımda sezgin isimli kullanıcı son aktivitesi 2009da imiş sistemsel bi sorun galiba siz doğru yazmışsınız.
    Konuda üstte etiket tagı var oradan ekledim üstad konuyu gorunce bakacaktır bildirim gidiyor cunki

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Cihaz üzerinde en son çalışan yazılım hangisiydi onu bilmeniz gerekiyor önce. Cihazın fişini çekiyoruz. Rs232 kablo bağlantısı doğru ise önce kabloyu bağlayıp, editörde '' Include Bootloader '' seçeneğini işaretliyoruz. Cihaz çökmeden önceki en son yazılımı seçip Next diyoruz. Daha sonra cihazın fişini takıyoruz. Yazılım yüklemesi yapması gerekiyor. Yazılım yükleme işlemi bitince Finished tuşuna basıp, yükleme işlemini bitiriyoz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu dediklerinizin hepsini yaptım malesef sonuç aynı çökmeden önceki yazılımı bilmiyorum.
    rs232 converter'de problem olabilir mi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu dediklerinizin hepsini yaptım malesef sonuç aynı çökmeden önceki yazılımı bilmiyorum.
    rs232 converter'de problem olabilir mi.
    rs232 dede sorun olabilir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

aygıt yöneticinde bi problem yok görünüyor fakat ürünün paketinin üzerinde sadece Win98 / 2000 /XP / Mac os desteği olduğunu söylüyor öyle bi durum olsa aygıt yöneticisinde sorunlu görünmesi gerekmiyormu ayrıca yükleme editöründe portu görmediği zaman uyarı veriyor portun takılı olmadığına dair.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri