Konuya Etiketlenenler

Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: NextStar 18000 HDMI CX Yazılım Sorunu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Rs232 den de olabilir. Çökmeden önceki yazılım hangisi bilmiyorsanız tek tek yazılımları deneyin. Bu cihaz için Rs232 bağlantı şemasına arşivden bakayım ben de. Her ihtimal olabilir. Çok eski bir cihaz olduğu için hatırlamıyorum şemasını. Kontrol ederim yazarım buradan.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı okangungor93 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    aygıt yöneticinde bi problem yok görünüyor fakat ürünün paketinin üzerinde sadece Win98 / 2000 /XP / Mac os desteği olduğunu söylüyor öyle bi durum olsa aygıt yöneticisinde sorunlu görünmesi gerekmiyormu ayrıca yükleme editöründe portu görmediği zaman uyarı veriyor portun takılı olmadığına dair.

Çeviricilerde de bazen problem olabilir. Direkt rs232 portlu bir masaüstü pc ile denemenizde fayda var. Bu devirde biraz zor rs232 portlu anakart bulmak ama her ihtimal olabilir. O yüzden söylüyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

masaüstü pc var elimde ama rs232 portu yok çeviriciden olduğunu kesinleştirsem yeni çevirici alırımda bilmiyorum işte şemayı atabilirseniz çok sevinirim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Rs232 şeması:
    1-1
    2-3
    3-2
    5-5
    şeklinde gözüküyor. Hatırladığım da bu şekildeydi. Direkt Rs232 portu olan pcden daha sağlıklı verim alacağınızı düşünüyorum. Ayrıca şuan elinizde olan rs232 çevirinin güncel driverını bulmaya da çalışın.

Son olarak Linkteki yazılım editörü ile yüklemeyi deneyin.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sezgin 01 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Rs232 şeması:
    1-1
    2-3
    3-2
    5-5
    şeklinde gözüküyor. Hatırladığım da bu şekildeydi. Direkt Rs232 portu olan pcden daha sağlıklı verim alacağınızı düşünüyorum. Ayrıca şuan elinizde olan rs232 çevirinin güncel driverını bulmaya da çalışın.

Son olarak Linkteki yazılım editörü ile yüklemeyi deneyin.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    abi yükleme editöründeki data dump ve boot includer ne işe yarıyor bilgi verme şansın varmıdır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı okangungor93 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    aygıt yöneticinde bi problem yok görünüyor fakat ürünün paketinin üzerinde sadece Win98 / 2000 /XP / Mac os desteği olduğunu söylüyor öyle bi durum olsa aygıt yöneticisinde sorunlu görünmesi gerekmiyormu ayrıca yükleme editöründe portu görmediği zaman uyarı veriyor portun takılı olmadığına dair.

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. arkadasi konuya etiketledim gelince yazacaktir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

abi yükleme editöründeki data dump ve boot includer ne işe yarıyor bilgi verme şansın varmıdır.
    Cihaz flashı çöktüğünde teknik servis için kullanılan bölümler onlar. Normal kullanıcılara kurtarma yazılımı dışında bir dosya paylaşımı olmuyor. Teknik servis için genelde, normal kullanıcıların işine pek yaramaz orası.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri