Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
28 sonuçtan 21 ile 28 arası

Konu: Sadece Aktivasyon Sorunları !!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sayın admin ,yaklasik 1990 yılından beri e-mailim hiç değişmedi.şu anda şifremle foruma girip dolaşabiliyorum ama 2053 cihazım için gerekli dosyalara erişemiyorum.onay e-mailimi bekliyorum ama dahala gelmediğine göre admin benim mailimi inceliyor olabilir biraz daha bekliyecegim.teşekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı turquazsword Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sayın admin ,yaklasik 1990 yılından beri e-mailim hiç değişmedi.şu anda şifremle foruma girip dolaşabiliyorum ama 2053 cihazım için gerekli dosyalara erişemiyorum.onay e-mailimi bekliyorum ama dahala gelmediğine göre admin benim mailimi inceliyor olabilir biraz daha bekliyecegim.teşekkür ederim
    Biz sizi manuel.onayladik emailiniz bize ulaşti beklemenize gerek yok dosyayi indirebilirsiniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Crashs Aktivasyon Sorunu

Foruma yeni üye oldum ancak giriş yaptığımda bir linke bakacağım zaman lütfen üye olun diye uyarı görüyorum

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

Ayrıca aktivasyon mailim gelmedi henüz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kberkay Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Foruma yeni üye oldum ancak giriş yaptığımda bir linke bakacağım zaman lütfen üye olun diye uyarı görüyorum

Ayrıca aktivasyon mailim gelmedi henüz
    Aktive edildiniz.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

1 gün önce açmıştım hesabı aktivasyon maili gelmedi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ApoYikilmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Gönderdik şimdi kontrol edin emaili yanlış yazmış olabilirmisiniz.GMAİL gitmeme sansı yok cunki site gmail üzerinden gonderiyor aktifleşme emaillerini
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Selamlar,

Profil sayfasında girilmesi gereken alanlar var uyarısı ile profil düzenleme sayfasına yönlendiriliyorum ama karşıma yetkiniz yok yazısı çıktığından hiçbir işlem yapamıyorum. Bu konuya da logout yaparak girdim, sonra bu sayfadayken login olarak girdim. Umarım mesajım sizlere ulaşır. Konu hakkında yardımlarınızı rica ediyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı laraba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Selamlar,

Profil sayfasında girilmesi gereken alanlar var uyarısı ile profil düzenleme sayfasına yönlendiriliyorum ama karşıma yetkiniz yok yazısı çıktığından hiçbir işlem yapamıyorum. Bu konuya da logout yaparak girdim, sonra bu sayfadayken login olarak girdim. Umarım mesajım sizlere ulaşır. Konu hakkında yardımlarınızı rica ediyorum.
    Uyeliginizda.problem yok tarayicidaki cerezleri silin yazilariniz bile bozuk klavye sekli ile yazilmis

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri