Konuya Etiketlenenler

Sayfa 3/8 İlkİlk 12345678 SonSon
78 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Sungate PRO & TITAN META TV Magic TV Bilgilendirme

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eline emeğine sağlık.teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merci......................

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ustalar magiç iptv açmıyor. Yanlış bişeymi yaptım bilmiyorum.
    Memoli ustama bırakmayın, herşeye yetişmeye çalışıyor.
    Birazda siz yardım edin da.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı admo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ustalar magiç iptv açmıyor. Yanlış bişeymi yaptım bilmiyorum.
    Memoli ustama bırakmayın, herşeye yetişmeye çalışıyor.
    Birazda siz yardım edin da.
    sungate titan autorol-Macig sinema sistemi güncelledinizmi(kırmızı-yeşil tuş)...şuan kontrol ettim dördüde gayet güzel çalışıyor.. .kırmızı tuşa basıp link yenileyin..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İlgin için çok teşekkürler dostum, yaptığımda sonucu yazarım.

- - - Updated - - -

Alıntı hüseyin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sungate titan autorol-Macig sinema sistemi güncelledinizmi(kırmızı-yeşil tuş)...şuan kontrol ettim dördüde gayet güzel çalışıyor.. .kırmızı tuşa basıp link yenileyin..
    Maalesef olmadı. Dediklerini aynen yaptım ama açılmadı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı admo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    İlgin için çok teşekkürler dostum, yaptığımda sonucu yazarım.

- - - Updated - - -

Maalesef olmadı. Dediklerini aynen yaptım ama açılmadı.
    valla arkadaşım yukarıda size yardımcı olur umuduyla autorolden güncelleme yapmak ve kırmızı tuş ile yenileme yapmak dışında macig bölümünde tefarruhatlı yapmanız gereken birşey yok..çünki memoli usta bu macig(stalker)uygulamayı tamamen otomatiye bağlamış...kullanıcı listeyi beyenmediğinde bir kırmızı tuşla yenilenen panal sonucu deyişik bir kanal listesi karşına çıkıyor...stalker adres arama bu sistem ile tarih oldu...sistem çok güzel fakat sizde çalışmaması ilginç...son olarak size cihazı fabrika ayarına alıp birde bu şekilde denemenizi tavsiye ediyorum..kanal ve eğer kullanıyorsanız oscam ayarlarınızı yedekleyin....not; bu işlemi yapmazdan önce cihaz ve modemin fişini çekip 1 dakika sonra takıp macigi tekrar kontrol edin...selamlar...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hüseyin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    valla arkadaşım yukarıda size yardımcı olur umuduyla autorolden güncelleme yapmak ve kırmızı tuş ile yenileme yapmak dışında macig bölümünde tefarruhatlı yapmanız gereken birşey yok..çünki memoli usta bu macig(stalker)uygulamayı tamamen otomatiye bağlamış...kullanıcı listeyi beyenmediğinde bir kırmızı tuşla yenilenen panal sonucu deyişik bir kanal listesi karşına çıkıyor...stalker adres arama bu sistem ile tarih oldu...sistem çok güzel fakat sizde çalışmaması ilginç...son olarak size cihazı fabrika ayarına alıp birde bu şekilde denemenizi tavsiye ediyorum..kanal ve eğer kullanıyorsanız oscam ayarlarınızı yedekleyin....not; bu işlemi yapmazdan önce cihaz ve modemin fişini çekip 1 dakika sonra takıp macigi tekrar kontrol edin...selamlar...
    Çok teşekkürler arkadaşım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Magic tv yeni eklemeler yapilmistir
    Visual Basic Coder

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yeni güncellemeler yapılmıştır iyi kullanımlar
    Visual Basic Coder

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tüm sistem güncellenmiştir iyi kullanımlar
    Visual Basic Coder

Sayfa 3/8 İlkİlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri