Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Yýllar ne çabuk geçmiþ-SupersatForum Nostalji

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yýllar aynen ne çabuk geçmiþ, 2007 de üye olmuþtum, o zaman elimde Sunny Marka Uydu alýcýsý vardý(halen týkýrýnda ) . kanal þifrelerini manuel olarak kýrýp maç izliyorduk, hele ATV nin þifresini kýrmak için baya uðraþmýþtým. site birden aklýma geldi baktým halen hesabým duruyor. bir ara girdiðimde hata üzerine hata alýyordum ama düzeltilmiþ. Aslýnda nicklerimizin üzerine Fosil yazýlsa iyi olur

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ozaman 2007 de yazilimlari biz veriyorduk.sunny auto yazilimlari degilmi.multi auto vs yapmasi icin oto guncellemede supersatforum yazardý uydu sitesi olarak fazla site kalmadý artýk biz halen buradayiz bekleriz eski uyeleri gormek nostalji gibi geldi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sene 2005 sonu veya 2006 baþý..emuda açýlan dijitürk hergün cryptoworks *** deðiþtiriyor..uydukurdundan keyleri alýyorum..birgün gezinirken süpersatý keþfettim..sonrasýnda sabah yataktan kalkýnca ilk iþ sýk kullanýlanlarýn 1 numarasý süpersatta yeni *** çýktýmý diye bakýnmak..yoksa 2 numaradaki uydukurdunu ziyaret..iki forumdan birine muhakkak düþüyordu..sanýrým ikisi arasýnda tatlýda bir rekabet vardý..olmasýda gayet doðal..o dönem forumlarýn sitelerin atmosferi nedeniyle tadý ve zevki bir baþkaydý..türkeyforum gibi katý kurallar yoktu,daha özgür aðýrlýðý vardý bu iki forumun..þuan telegram grublar harici tek ziyaret edip uðradýðým forum burasý..bunda 2006 dan beri buraya binlerce kez girmemin ve alýþkanlýðýnda büyük payý var..inþallah daha uzun yýllar gireceðim bir forum olarak süpersat kalmaya devam eder...bu sitenin yaþamasý ve devamlýlýðý için emeði geçen tüm yönetici arkadaþlara selamlar..
    Konu hüseyin tarafýndan (11-09-2022 Saat 02:29 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Selam, Yýllar gerçekden su gibi geçmiþ, amatörce analoð yayýnlarýn olduðu dönemde 1 çanakla baþladýðým uydu serüvenim 4 çanakla devam ettim, baktým çatýlarda çanak kablo dayzekler sorun olmaya baþladý 1,50 kollu motor parabol saç çanak sünnetli LNB tek çanaða düþürdüm... o yýllarda sinyal bulucu ayarlayýcý yokdu , çanaklarý uydu konumuna göre 37 ekran tv receivera bakýp ayarlýyordum, Emunun populer olduðu yýllarda bu iþden yazýlým veya manuel K E Y veya kendi hazýrladýðým motorlu kanal listemi atarak bir çok kiþi gibi bende ekmek yedim. Bazý forumlarda emek verdiðim için Admin Co Admin Süper mod görevlerinde bulundum, Forumculuk emek özveri ve bir o kadar da masraflý bir hobi olduðunu gördüm, zaman zaman rakip forumlarýn siber saldýrýsý yada forumlarýn açýklarýný arayýp hack yapan karektersiz kiþilerin olabileceðini üzülerek tanýk oldum, Gün geldi ben ve arkadaþlarýmýn emek verdiðin site yedek alýnmasýna fýrsat verilmeden çöktü, Forumculuk gece gündüz emek versende bir gün fikir ayrýlýklarýndan ayrýlma kararý aldýðýnýzda size sevgi saygý aðbi diye hitap edenlerle menfaat bittiðinde unutulmaya mahkumsunuz bu iþ güzel olduðu kadar stresli bir o kadarda nankör ama masraflý bir hobi olarak anýlarýmda kaldý, Yetki sahibi olduðumuz için bir çok kiþi yabancý forumlarda ki gibi rahat hareket edemeyip küfür hakaret veya virüslü dosya veya yanlýþ yazýlým vererek insanlarý maðdur olmasýna sebep verdikleri içinbazý iyi aile çocuklarýný BANLAMA ÞUTLAMA yapmak zorunda kaldýðým için bir çok düþman sahibide oldum. Þimdi geçmiþe þöyle baktýðýmda Turkey forum uydukurdu Tdw bir çok forum eski populer olduðu yýllar geldi geçti, o yýllardan eser kalmadý.

Son söz bu iþden ne anladýn derlerse? ÝNSANLARIN ÝÞÝNÝ GÖRDÜÐÜN SÜRECE YADA ONLARIN ÝÞÝNE YARADIÐIN SÜRECE ÝYÝ BÝR ÝNSANSIN...Menfaatin bittiðinde de unutulmaya her zaman mahkumsun, selamlar, saygýlar dostlarým.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

güzel yýllar güzel günler di çýkan emu yazýlýmlarýný yükler veya manuel *** giredik tadý bir baþkaydý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Oyle bir geçer zamanki.. Acý tatlý bir sürü günler geçirdik .Bu süre zarfýnda Anne ve Babamý kaybettim. Ama yine hayat devam ediyor . Yaþam bana yeni bir fidan verdi..Torunum oldu Yaþ elliyi devirdi ...60s doðru gidiyoruz... SüpersatForum ile Bir Aile gibi olduk.Tüm Forumdaþlarýma Saygýlar Selamlar...
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Baðýmsýzlýðý
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý stjhons Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    yýllar aynen ne çabuk geçmiþ, 2007 de üye olmuþtum, o zaman elimde Sunny Marka Uydu alýcýsý vardý(halen týkýrýnda ) . kanal þifrelerini manuel olarak kýrýp maç izliyorduk, hele ATV nin þifresini kýrmak için baya uðraþmýþtým. site birden aklýma geldi baktým halen hesabým duruyor. bir ara girdiðimde hata üzerine hata alýyordum ama düzeltilmiþ. Aslýnda nicklerimizin üzerine Fosil yazýlsa iyi olur
    ATV deðildi o kanal KANAL 1 di maçlarý yayýnlayan biss giren kanal atv nin kardeþ kanalýydý bir dönem ciner grubuna aitti
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Forumlar yerine telegram,facebook,instagram,twitter tarzý seyler geldi .

Uydunun yerinede dijital icerik netflix vs ve iptv geldi insanlýkýn her gün huylarý degisiyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Creed Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Forumlar yerine telegram,facebook,instagram,twitter tarzý seyler geldi .

Uydunun yerinede dijital icerik netflix vs ve iptv geldi insanlýkýn her gün huylarý degisiyor
    PC den her türlü yayýný izlesekde uydu cihazýna eklenen uydu kanallarý veya ÝPTV yayýnlarý izlemek patladýðýnda yenisi aramak ayrý bir heyacan ayrý bir merak...Dünya kumandayla elinizin altýnda.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ygurbuz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    PC den her türlü yayýný izlesekde uydu cihazýna eklenen uydu kanallarý veya ÝPTV yayýnlarý izlemek patladýðýnda yenisi aramak ayrý bir heyacan ayrý bir merak...Dünya kumandayla elinizin altýnda.
    Aynen müdürum devir iptv devri yeni kanal bulmak ozel iptv kanallarýný takip etmek benimde hosuma gidiyor

Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri