Sayfa 1/3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Yýllar ne çabuk geçmiþ-SupersatForum Nostalji

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Yýllar ne çabuk geçmiþ-SupersatForum Nostalji

vay be yýllar ne çabuk geçmiþ 2005 den beri üyeyim site kapanmamýþ. o zamanlar ora marka uydu alýcým vardý 2006 dünya kupasý için yazýlým atmýþtým. ne güzeldi o günler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

herþey zamanýnda guzeldi ama site kapanmaz devam eder yeni teknolojilere ayak uyduruyoruz geride kalmak yok ora uydu cihazý sunny lerle aynýydý deðilmi kaon yazýlým alt yapýsýný kullanýyordu bende halen ora canak durar ihlasýn

Kullanýcý Bilgi Menüsü

eskileri özlüyoruz artýk ne günlerdi o günler ahh þuan teknolojiye yetiþmek zor
    Visual Basic Coder

Kullanýcý Bilgi Menüsü

O zamanki cihazlar, SD cihazlardý.

Þimdilerde SD yayýn izleyen kaldý mý ?

Yani SD yayýnlar halen var da, SD yayýn izleyen yok.

Dolayýsýyla, SD çözünürlüklü KAON tabanlý cihazlarýn devri geçti.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Zaman cok acýmasiz site kuralalý 16 sene gecmis daha dün gibi eski emu yazilimlari doneminden eser yok hergun yazilim cikardi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

öyle tabi zamanýnda (sefilga. zalim usta ) goldmaster sunny cihazlara yazýlým veren çok degerli ustalarýmýz vardý köyde int yoktu þehre getirir int cafeden yazýlým atardým . ozamanlar sky italia popülerdi multivizyonlar vardý çogu uydu açýktý hakkaten bende eski günlerimizi çok arar oldum iptv çýktý hepsi bitti

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý senol_30 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    öyle tabi zamanýnda (sefilga. zalim usta ) goldmaster sunny cihazlara yazýlým veren çok degerli ustalarýmýz vardý köyde int yoktu þehre getirir int cafeden yazýlým atardým . ozamanlar sky italia popülerdi multivizyonlar vardý çogu uydu açýktý hakkaten bende eski günlerimizi çok arar oldum iptv çýktý hepsi bitti
    Bizde öyle ben canak kurmada calýsýrken surekli yazýlým atardým evde annem derdi oglum ne yapýyorsun sen bu cihazlara diye cine5-star digital kanallar-tps ler falan yazýlýmla acýlýrdý.Zalim ustad goldmaster yazýlýmlarýný supersattan verirdi forumlar arasý yazýlým savaslarý vardý sefilga uydu kurdu forumdaydý sanýrým o eski forumlardan eser yok rekabet yok

Kullanýcý Bilgi Menüsü

günde en az 10-15 cihaza yazýlým yükler flaþ programlardýk dreambox ve iptv türü cihazlar çýkmaya baþlayýnca yazýlým iþleride bitti haliyle ayrýca o dönemler uydu antenlerinin popüler dönemiydi uydu montajý için 1 hafta sonrasýna randevu verirdik atýk herkesin cebinde tüm yayýnlar internet üzerinden herkes istediðine ulaþabiliyor uygulamalarla yada online birþekilde

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yazilim icin siteyi bulmustum her gun bakardim sitede ne var diye aliskanlik yine bakiyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

o zamanlar 37 ekran tv ile tv 8 premier lig çok zevkliydi. þimdi 140 ekran tv de hd de o tat yok maalesef

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri