6 sonutan 1 ile 6 aras

Konu: BLM NSANLARINDAN KIYAMET SAAT AIKLAMASI. DNYANIN SONU

Kullanc Bilgi Mens

Standart BLM NSANLARINDAN KIYAMET SAAT AIKLAMASI. DNYANIN SONU

tuncer gizem avcs youtube kanalna teekkurler

2. 4 kii Simba yemize teekkr etti:
    Editr (21-02-2021),GncAslan1905 (22-02-2021),halil-04 (23-02-2021),unalarman (21-02-2021)

Kullanc Bilgi Mens

Ben ahsen yle bir dnp bakyorumda artan kadn cinayetleri,doal afetler, pedofilide art, insanlardaki tahammulszlk, harama olan riayet felan aslnda kyamet oktandr var ancak imdi hi olmad kadar daha iddetli bir biimde artk gerekten oluuna inanacamz boyutta hzla ilerliyor ve kendini iyiden iyiye gsteriyor. Bu kadar sularda art bile yaklatmzn bir gstergesi tabiki haa Yce rabbimiz bilir neyin ne zaman olur edeceini ama artmyor da beni yaanlanlar bilmiyorum hakszmym arkadalar.

4. GncAslan1905 yemize teekkr edenler:
    halil-04 (23-02-2021)

Kullanc Bilgi Mens

@ Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir. yaadgmz su anki dunya acmaszlarn dunyas hi birey bizim 90lardaki cocuklugumuzu ve insan ilikilerine benzemiyor herey rant uzerine kurulu artk yeni dunyann cocuklar bilgisayar ve cep telefonlar uzerine kurulu ve bu dunya tamamen sosyal yasam bitiriyor

6. Simba yemize teekkr edenler:
    halil-04 (23-02-2021)

Kullanc Bilgi Mens

Alnt Simba Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    @ Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir. yaadgmz su anki dunya acmaszlarn dunyas hi birey bizim 90lardaki cocuklugumuzu ve insan ilikilerine benzemiyor herey rant uzerine kurulu artk yeni dunyann cocuklar bilgisayar ve cep telefonlar uzerine kurulu ve bu dunya tamamen sosyal yasam bitiriyor
    Dorudur, zenti ve sapkn bir nesil yetiiyor artk iyice. Allah sonumuzu hayr etsin cemi cmlemizin evlatlarnada akl fikir ihsan eylesin, Allah doru yoldan ayrmasn ne diyelim..ama gidiat iyi grmemekteyim hocam ben 97 liyim benim zamanmda yaadm ocukluk bir bakayd bu kadar ileri boyutta deildi hibirey.
    Konu GncAslan1905 tarafndan (22-02-2021 Saat 23:01 ) deitirilmitir.

8. 2 kii GncAslan1905 yemize teekkr etti:
    halil-04 (23-02-2021), Simba (22-02-2021)

Kullanc Bilgi Mens

Alnt GncAslan1905 Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    Dorudur, zenti ve sapkn bir nesil yetiiyor artk iyice. Allah sonumuzu hayr etsin cemi cmlemizin evlatlarnada akl fikir ihsan eylesin, Allah doru yoldan ayrmasn ne diyelim..ama gidiat iyi grmemekteyim hocam ben 97 liyim benim zamanmda yaadm ocukluk bir bakayd bu kadar ileri boyutta deildi hibirey.
    Bu yeni nesle indigo cocuklar diyorlar.Cevrem hep aksi laf dinlemeyen cocuklarla dolu eskiden sayg vard ogretmenimizi gorsek bize kzar diye kacardk hersey eskide kald

10. Creed yemize teekkr edenler:
    GncAslan1905 (23-02-2021)

Kullanc Bilgi Mens

Alnt Creed Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    Bu yeni nesle indigo cocuklar diyorlar.Cevrem hep aksi laf dinlemeyen cocuklarla dolu eskiden sayg vard ogretmenimizi gorsek bize kzar diye kacardk hersey eskide kald
    Doru sylyorsunuz, hereyin bir arl vard. Kald ki biz retmenlerin dahi yapmamas gereken eylere maruz kaldk. Hakaret, temas,vurma gibi. imdi bir tane renciye bize yaptklarn yapsnlar, yapamazlar.. ok deiik oldu millet, dnyay dolaacam diye eini ldrpte einin zerinden 400 bin liralk ferdi sigortasnn parasn yiyebilmek iin kayalklardan itmi mesela. Genlik bitti,sayg bitti herey yerini takn ve sapkn bir topluma brakt. Tarih tekerrr eder derlerdi, gemite helak olan kavimlere baktmda imdiki insanl gryorum. stelik herey iyice artta, cezai yaptrmlarda iyi ugunlanmyor ne yazk ki. ocuk tecavzcs bile bir ekilde serbest braklabiliyor hibir caydrclk yok sicilinde yzlerce sabkas bulunan bir kimseyi bile eli kolu serbest dolarken grebiliyoruz televizyonlarda. Anca birinin canna kydktan sonra yaptrm uygulanyor. nceden kyametle ilgili bu gibi ierikler yaplnca ahsen sama gzyle bakardm ama u son sene itibariyle zelliklede iinde bulunduumuz bu pandemi dnemi olsun bu yllarda yaadmz depremler, felaketleri,toprak kaymalarnda len kiiler, orman yangnlar olsun iyice dnyann seyrinin deitiini apak gsteriyor.
    Konu GncAslan1905 tarafndan (23-02-2021 Saat 21:31 ) deitirilmitir.

12. GncAslan1905 yemize teekkr edenler:
    Simba (23-02-2021)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanc var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri