Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arasý

Konu: BÝLÝM ÝNSANLARINDAN KIYAMET SAATÝ AÇIKLAMASI. DÜNYANIN SONU

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart BÝLÝM ÝNSANLARINDAN KIYAMET SAATÝ AÇIKLAMASI. DÜNYANIN SONU

tuncer gizem avcýsý youtube kanalýna teþekkurler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ben þahsen öyle bir dönüp bakýyorumda artan kadýn cinayetleri,doðal afetler, pedofilide artýþ, insanlardaki tahammulsüzlük, harama olan riayet felan aslýnda kýyamet çoktandýr var ancak þimdi hiç olmadýðý kadar daha þiddetli bir biçimde artýk gerçekten oluþuna inanacaðýmýz boyutta hýzla ilerliyor ve kendini iyiden iyiye gösteriyor. Bu kadar suçlarda artýþ bile yaklaþtýðýmýzýn bir göstergesi tabiki haþa Yüce rabbimiz bilir neyin ne zaman olur edeceðini ama þaþýrtmýyor da beni yaþanýlanlar bilmiyorum haksýzmýyým arkadaþlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. yaþadýgýmýz su anki dunya acýmasýzlarýn dunyasý hiç birþey bizim 90lardaki cocuklugumuzu ve insan iliþkilerine benzemiyor herþey rant uzerine kurulu artýk yeni dunyanýn cocuklarý bilgisayar ve cep telefonlarý uzerine kurulu ve bu dunya tamamen sosyal yasamý bitiriyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Simba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    @ Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. yaþadýgýmýz su anki dunya acýmasýzlarýn dunyasý hiç birþey bizim 90lardaki cocuklugumuzu ve insan iliþkilerine benzemiyor herþey rant uzerine kurulu artýk yeni dunyanýn cocuklarý bilgisayar ve cep telefonlarý uzerine kurulu ve bu dunya tamamen sosyal yasamý bitiriyor
    Doðrudur, özenti ve sapkýn bir nesil yetiþiyor artýk iyice. Allah sonumuzu hayýr etsin cemi cümlemizin evlatlarýnada akýl fikir ihsan eylesin, Allah doðru yoldan ayýrmasýn ne diyelim..ama gidiþatý iyi görmemekteyim hocam ben 97 liyim benim zamanýmda yaþadýðým çocukluk bir baþkaydý bu kadar ileri boyutta deðildi hiçbirþey.
    Konu GncAslan1905 tarafýndan (22-02-2021 Saat 23:01 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý GncAslan1905 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Doðrudur, özenti ve sapkýn bir nesil yetiþiyor artýk iyice. Allah sonumuzu hayýr etsin cemi cümlemizin evlatlarýnada akýl fikir ihsan eylesin, Allah doðru yoldan ayýrmasýn ne diyelim..ama gidiþatý iyi görmemekteyim hocam ben 97 liyim benim zamanýmda yaþadýðým çocukluk bir baþkaydý bu kadar ileri boyutta deðildi hiçbirþey.
    Bu yeni nesle indigo cocuklar diyorlar.Cevrem hep aksi laf dinlemeyen cocuklarla dolu eskiden saygý vardý ogretmenimizi gorsek bize kýzar diye kacardýk hersey eskide kaldý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Creed Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bu yeni nesle indigo cocuklar diyorlar.Cevrem hep aksi laf dinlemeyen cocuklarla dolu eskiden saygý vardý ogretmenimizi gorsek bize kýzar diye kacardýk hersey eskide kaldý
    Doðru söylüyorsunuz, herþeyin bir aðýrlýðý vardý. Kaldý ki biz öðretmenlerin dahi yapmamasý gereken þeylere maruz kaldýk. Hakaret, temas,vurma gibi. Þimdi bir tane öðrenciye bize yaptýklarýný yapsýnlar, yapamazlar.. Çok deðiþik oldu millet, dünyayý dolaþacaðým diye eþini öldürüpte eþinin üzerinden 400 bin liralýk ferdi sigortasýnýn parasýný yiyebilmek için kayalýklardan itmiþ mesela. Gençlik bitti,saygý bitti herþey yerini taþkýn ve sapkýn bir topluma býraktý. Tarih tekerrür eder derlerdi, geçmiþte helak olan kavimlere baktýðýmda þimdiki insanlýðý görüyorum. Üstelik herþey iyice artýþta, cezai yaptýrýmlarda iyi ugunlanmýyor ne yazýk ki. Çocuk tecavüzcüsü bile bir þekilde serbest býrakýlabiliyor hiçbir caydýrýcýlýk yok sicilinde yüzlerce sabýkasý bulunan bir kimseyi bile eli kolu serbest dolaþýrken görebiliyoruz televizyonlarda. Anca birinin canýna kýydýktan sonra yaptýrým uygulanýyor. Önceden kýyametle ilgili bu gibi içerikler yapýlýnca þahsen saçma gözüyle bakardým ama þu son sene itibariyle özelliklede içinde bulunduðumuz bu pandemi dönemi olsun bu yýllarda yaþadýðýmýz depremler,çýð felaketleri,toprak kaymalarýnda ölen kiþiler, orman yangýnlarý olsun iyice dünyanýn seyrinin deðiþtiðini apaçýk gösteriyor.
    Konu GncAslan1905 tarafýndan (23-02-2021 Saat 21:31 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri