Konuya Etiketlenenler

Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Lg usb den kanal yükleme yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Lg usb den kanal yükleme yardım

Receive from usb den okey lediğimde failed, try again( Broadcast Country Setting is different) hatası alıyorum.Kanaları yükleyemiyorum Yardım lütfen

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı maxsimus Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Receive from usb den okey lediğimde failed, try again( Broadcast Country Setting is different) hatası alıyorum.Kanaları yükleyemiyorum Yardım lütfen
    Yayın ülke ayarı farklı diye bir hata veriyor. Birkaç yerde aradım Lg nin ayarlarından ülke kısmı set automatically olarak işaretli ise tiki kaldırın ve ülkeyi manual olarak seçin diyorlar ancak neden olduğuyla ilgili net bir bilgi paylaşılmamış o yüzden bu şundan kaynaklanmakta diyemiyorum. Deneme yapmanız mümkünmü hocam ? tabi kesin çözümdür demiyorum ama yinede denemekte fayda olacağını düşünüyorum. Lg'yi arayıp sorun diyeceğim ama görüşeceğiniz müşteri temsilcisi olduğu için genelde servis felan yönlendirelim olaylarına gireceklerdir en ufak konuda dahi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İlginiz için tesekurler Dedinizi yaptım ama olmadı.Başka dosya bulup onu yükledim.Sanirim dosya sorunluydu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

42la660s model tv servis menüsüne bir türlü giremedim. Kanal yedek alamıyorum.

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

merter elektronik in sattığı lg servis kumandası var işe yarar mı? Yardım edecek arkadaş varmı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tunc1 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    42la660s model tv servis menüsüne bir türlü giremedim. Kanal yedek alamıyorum.

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

merter elektronik in sattığı lg servis kumandası var işe yarar mı? Yardım edecek arkadaş varmı.
    Heryere yazmaniz birsey degistirmez servis menusu icin lg yi arayin bence

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri