Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: beIN Movies Türk HD Turksat ve Eutelsat 7 uydusunda ( ŞİFRELENDİ)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart beIN Movies Türk HD Turksat ve Eutelsat 7 uydusunda ( ŞİFRELENDİ)

Digiturkun populer kanalı turksat ve eutelsat uydusunda şifresiz yayın yapıyor şu anda

Turksat frekans 12073 v 27500

Eutelsat 7 frekans 10886 v 30000
    Konu Simba tarafından (23-02-2021 Saat 23:51 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Orhan babanın filmi var goruntu cok net

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu kanal cok guzel filmler yayınlıyor.Yesilcamın bas yapıtları olan filmler aslında sifresiz olsa buyuk ilgi gorebilir hemde reklamlarını yayınlar bein grubu

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

Sansur buradada var sigara alkol sahneleri buzlanıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bein ve ücretsiz yayın olması bana garip geldi bir an benim bildiğim Turksat uydusundaki bir ücretsiz kanalı Beinsport Haber idi. neyse güzel gelişmeler en azından izlemeye dair içeriklerin devamı için bir ön ayak olur gibi ne bileyim belki dmax gibi bir alternatif bilgi verici kanalda açılabilir veya alternatif gelebilir. Turksatda en fazla izlediğim iki,üç kanal var biri Dmax,Tlc,Trt belgesel ve şu yeni açılan habitat tv bunun dışında şöyle güzel ve bilgilendirici içerik yapan kanal yok denecek kadar az. Misal History Channel gibi birşeyler gelse aternatifi en azından ne iyi olurdu. Ortalıkta bağıran çağıran yada saçma sapan ruh hastalarının yer aldığı tamamen şov mahiyeti taşıyan yapımları görmeyi bırakırdık.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı GncAslan1905 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bein ve ücretsiz yayın olması bana garip geldi bir an benim bildiğim Turksat uydusundaki bir ücretsiz kanalı Beinsport Haber idi. neyse güzel gelişmeler en azından izlemeye dair içeriklerin devamı için bir ön ayak olur gibi ne bileyim belki dmax gibi bir alternatif bilgi verici kanalda açılabilir veya alternatif gelebilir. Turksatda en fazla izlediğim iki,üç kanal var biri Dmax,Tlc,Trt belgesel ve şu yeni açılan habitat tv bunun dışında şöyle güzel ve bilgilendirici içerik yapan kanal yok denecek kadar az. Misal History Channel gibi birşeyler gelse aternatifi en azından ne iyi olurdu. Ortalıkta bağıran çağıran yada saçma sapan ruh hastalarının yer aldığı tamamen şov mahiyeti taşıyan yapımları görmeyi bırakırdık.
    Yayın gecici sifresiz bana gore.Bu kanalin ucretsiz olmasi aboneleri ayagı kaldirir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kanal şifrelendigi için konu kapanmıştır.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri