Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arasý

Konu: beIN Movies Türk HD Turksat ve Eutelsat 7 uydusunda ( ÞÝFRELENDÝ)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart beIN Movies Türk HD Turksat ve Eutelsat 7 uydusunda ( ÞÝFRELENDÝ)

Digiturkun populer kanalý turksat ve eutelsat uydusunda þifresiz yayýn yapýyor þu anda

Turksat frekans 12073 v 27500

Eutelsat 7 frekans 10886 v 30000
    Konu Simba tarafýndan (23-02-2021 Saat 23:51 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Orhan babanýn filmi var goruntu cok net

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu kanal cok guzel filmler yayýnlýyor.Yesilcamýn bas yapýtlarý olan filmler aslýnda sifresiz olsa buyuk ilgi gorebilir hemde reklamlarýný yayýnlar bein grubu

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleþtirilmiþtir - - -

Sansur buradada var sigara alkol sahneleri buzlanýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bein ve ücretsiz yayýn olmasý bana garip geldi bir an benim bildiðim Turksat uydusundaki bir ücretsiz kanalý Beinsport Haber idi. neyse güzel geliþmeler en azýndan izlemeye dair içeriklerin devamý için bir ön ayak olur gibi ne bileyim belki dmax gibi bir alternatif bilgi verici kanalda açýlabilir veya alternatif gelebilir. Turksatda en fazla izlediðim iki,üç kanal var biri Dmax,Tlc,Trt belgesel ve þu yeni açýlan habitat tv bunun dýþýnda þöyle güzel ve bilgilendirici içerik yapan kanal yok denecek kadar az. Misal History Channel gibi birþeyler gelse aternatifi en azýndan ne iyi olurdu. Ortalýkta baðýran çaðýran yada saçma sapan ruh hastalarýnýn yer aldýðý tamamen þov mahiyeti taþýyan yapýmlarý görmeyi býrakýrdýk.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý GncAslan1905 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bein ve ücretsiz yayýn olmasý bana garip geldi bir an benim bildiðim Turksat uydusundaki bir ücretsiz kanalý Beinsport Haber idi. neyse güzel geliþmeler en azýndan izlemeye dair içeriklerin devamý için bir ön ayak olur gibi ne bileyim belki dmax gibi bir alternatif bilgi verici kanalda açýlabilir veya alternatif gelebilir. Turksatda en fazla izlediðim iki,üç kanal var biri Dmax,Tlc,Trt belgesel ve þu yeni açýlan habitat tv bunun dýþýnda þöyle güzel ve bilgilendirici içerik yapan kanal yok denecek kadar az. Misal History Channel gibi birþeyler gelse aternatifi en azýndan ne iyi olurdu. Ortalýkta baðýran çaðýran yada saçma sapan ruh hastalarýnýn yer aldýðý tamamen þov mahiyeti taþýyan yapýmlarý görmeyi býrakýrdýk.
    Yayýn gecici sifresiz bana gore.Bu kanalin ucretsiz olmasi aboneleri ayagý kaldirir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kanal þifrelendigi için konu kapanmýþtýr.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri