Sayfa 32/39 İlkİlk ... 7222324252627282930313233343536373839 SonSon
386 sonuçtan 311 ile 320 arası

Konu: UYDU CİHAZLARI İÇİN UCRETSİZ İPTV M3U DOSYASI [Konu 2]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler . next uydu cihazı iptv için kullanmayı düşünüyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler acemi olarak umarim yapabilirim dedim ama bu nasil oluyor bi suru cikti piko600z hd cihazda sadece ulusal kanallara bakacagim
    bunu yaptım ve oldu şimdi kawai freeman 1800 cihaza ip tv bölümünden kanal alma mavi tusa basıp usb görüyor ama içindeki dosyaları görmüyor pikoda oldu ama bu freeman 1800 cihazda görünmüyor varmı yardım edebilecek Teşekkürler
    Konu zyban79 tarafından (08-06-2021 Saat 20:25 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ellerinize sağlık teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ÜCRETSİZ İPTV Dosyamız güncellendi (09.06.2021)
    SES TV AZ eklendi
    MUGAN TV AZ eklendi
    FB TV YEDEK eklendi
    KOMEDİ HD kanalı guncellendi.
    Yayını olmayan kanallar listeden kaldırılmıştır.(sports haber hd-Habitat hd-tivibu spor hd-Genel bir anlamda aktif olmayan yabancı özel premium kanallar cıkarılmıştır)
    SUPER TURK TV HD Kanalı Saat 17:00-02:00 arası yayında
    Listemizi katagorilere ayırarak izleyebilirsiniz. (SSİPTV-Android Destekli Cihazlarda)
    *SSİPTV uygulamasında listemizi katagorilere ayırarak izlemek için Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ayarlara bakabilirsiniz.
    Dosyamızdaki bazı İPTV kanallarında kesintiler olabilmektedir.Kanalların kendi internet yayınlarında problem oldukları ve gidip geri geldikleri için seyretmek istediginiz tv kanalını daha sonra tekrar deneyiniz.Uzun zaman calısmayan linkler olursa listeden belirli süre sonra kaldırılmaktadır.
    Bu konudaki iptv dosyasının Otomatik iptv linki mevcut değildir guncellemelerde dosyayı yenilemeniz gerekmekte ve Dosyayı mutlaka indirip kullanıcagınız cihaz ve uygulamalara yuklemeniz gerekmektedir.Dosya linkini yapıştırırsanız link calısmayacaktır lütfen buna dikkat ediniz.

Konumuzdaki birinci mesajdan dosyayı alabilirsiniz.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkür

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bende bunu arıyordum teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ÜCRETSİZ İPTV Dosyamız güncellendi (12.06.2021)
    Linkleri pasife geçen kanalların linkleri guncellendi (TGRT-EU-GALA-KİDZ-ATV AVR-TELE 1 SD-MİNİKA COCUK-MİNİKAGO-FBTV-KADIRGATV-MELTEM TV-SHOWMAX-ASPOR-CEMTV-DİYANETTV-VATANTV-EUROSTAR)
    Yayını olmayan kanallar listeden kaldırılmıştır.
    SUPER TURK TV HD Kanalı Saat 17:00-02:00 arası yayında
    VİZYON TV yayınlarında şu an problem var ileride düzelmezse listeden kaldırılacaktır.
    Ulusal kanalların avrupa versiyonları listeden ön sıralardan kaldırılmıştır.Biraz gerilerden bulabilirsiniz.
    Listemizi katagorilere ayırarak izleyebilirsiniz. (SSİPTV-Android Destekli Cihazlarda)
    *SSİPTV uygulamasında listemizi katagorilere ayırarak izlemek için Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ayarlara bakabilirsiniz.
    Dosyamızdaki bazı İPTV kanallarında kesintiler olabilmektedir.Kanalların kendi internet yayınlarında problem oldukları ve gidip geri geldikleri için seyretmek istediginiz tv kanalını daha sonra tekrar deneyiniz.Uzun zaman calısmayan linkler olursa listeden belirli süre sonra kaldırılmaktadır.
    Bu konudaki iptv dosyasının Otomatik iptv linki mevcut değildir guncellemelerde dosyayı yenilemeniz gerekmekte ve Dosyayı mutlaka indirip kullanıcagınız cihaz ve uygulamalara yuklemeniz gerekmektedir.Dosya linkini yapıştırırsanız link calısmayacaktır lütfen buna dikkat ediniz.

Konumuzdaki birinci mesajdan dosyayı alabilirsiniz.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

[
    ustam teşekkürler ben dreamstar cihazına ekledim kanallar çıktı ama hepsinde isim???? böyle çıkmış.yani trt filan yazmıyor.
    Konu Editor tarafından (12-06-2021 Saat 14:48 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı siirtli.56 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ustam teşekkürler ben dreamstar cihazına ekledim kanallar çıktı ama hepsinde isim???? böyle çıkmış.yani trt filan yazmıyor.
    Diger dosyayi yukleyin smart icin olani.Birinci mesaji iyi okuyun

Sayfa 32/39 İlkİlk ... 7222324252627282930313233343536373839 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 3 Kullanıcı var. (0 Uye ve 3 Misafir)

Yer imleri