Sayfa 32/33 lklk ... 7222324252627282930313233 SonSon
327 sonutan 311 ile 320 aras

Konu: Uydu Alclar iin Free 1290+ Kanal iPTV M3U Dosyas 12.06.2021

Kullanc Bilgi Mens

Teekkrler

Kullanc Bilgi Mens

teekkrler . next uydu cihaz iptv iin kullanmay dnyorum

Kullanc Bilgi Mens

Teekkrler acemi olarak umarim yapabilirim dedim ama bu nasil oluyor bi suru cikti piko600z hd cihazda sadece ulusal kanallara bakacagim
    bunu yaptm ve oldu imdi kawai freeman 1800 cihaza ip tv blmnden kanal alma mavi tusa basp usb gryor ama iindeki dosyalar grmyor pikoda oldu ama bu freeman 1800 cihazda grnmyor varm yardm edebilecek Teekkrler
    Konu zyban79 tarafndan (08-06-2021 Saat 21:25 ) deitirilmitir.

Kullanc Bilgi Mens

ellerinize salk teekkrler

Kullanc Bilgi Mens

CRETSZ PTV Dosyamz gncellendi (09.06.2021)
    SES TV AZ eklendi
    MUGAN TV AZ eklendi
    FB TV YEDEK eklendi
    KOMED HD kanal guncellendi.
    Yayn olmayan kanallar listeden kaldrlmtr.(sports haber hd-Habitat hd-tivibu spor hd-Genel bir anlamda aktif olmayan yabanc zel premium kanallar ckarlmtr)
    SUPER TURK TV HD Kanal Saat 17:00-02:00 aras yaynda
    Listemizi katagorilere ayrarak izleyebilirsiniz. (SSPTV-Android Destekli Cihazlarda)
    *SSPTV uygulamasnda listemizi katagorilere ayrarak izlemek iin Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir. ayarlara bakabilirsiniz.
    Dosyamzdaki baz PTV kanallarnda kesintiler olabilmektedir.Kanallarn kendi internet yaynlarnda problem olduklar ve gidip geri geldikleri iin seyretmek istediginiz tv kanaln daha sonra tekrar deneyiniz.Uzun zaman calsmayan linkler olursa listeden belirli sre sonra kaldrlmaktadr.
    Bu konudaki iptv dosyasnn Otomatik iptv linki mevcut deildir guncellemelerde dosyay yenilemeniz gerekmekte ve Dosyay mutlaka indirip kullancagnz cihaz ve uygulamalara yuklemeniz gerekmektedir.Dosya linkini yaptrrsanz link calsmayacaktr ltfen buna dikkat ediniz.

Konumuzdaki birinci mesajdan dosyay alabilirsiniz.
    Kullandgm ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanc Bilgi Mens

Teekkr

Kullanc Bilgi Mens

Bende bunu aryordum teekkrler.

Kullanc Bilgi Mens

CRETSZ PTV Dosyamz gncellendi (12.06.2021)
    Linkleri pasife geen kanallarn linkleri guncellendi (TGRT-EU-GALA-KDZ-ATV AVR-TELE 1 SD-MNKA COCUK-MNKAGO-FBTV-KADIRGATV-MELTEM TV-SHOWMAX-ASPOR-CEMTV-DYANETTV-VATANTV-EUROSTAR)
    Yayn olmayan kanallar listeden kaldrlmtr.
    SUPER TURK TV HD Kanal Saat 17:00-02:00 aras yaynda
    VZYON TV yaynlarnda u an problem var ileride dzelmezse listeden kaldrlacaktr.
    Ulusal kanallarn avrupa versiyonlar listeden n sralardan kaldrlmtr.Biraz gerilerden bulabilirsiniz.
    Listemizi katagorilere ayrarak izleyebilirsiniz. (SSPTV-Android Destekli Cihazlarda)
    *SSPTV uygulamasnda listemizi katagorilere ayrarak izlemek iin Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir. ayarlara bakabilirsiniz.
    Dosyamzdaki baz PTV kanallarnda kesintiler olabilmektedir.Kanallarn kendi internet yaynlarnda problem olduklar ve gidip geri geldikleri iin seyretmek istediginiz tv kanaln daha sonra tekrar deneyiniz.Uzun zaman calsmayan linkler olursa listeden belirli sre sonra kaldrlmaktadr.
    Bu konudaki iptv dosyasnn Otomatik iptv linki mevcut deildir guncellemelerde dosyay yenilemeniz gerekmekte ve Dosyay mutlaka indirip kullancagnz cihaz ve uygulamalara yuklemeniz gerekmektedir.Dosya linkini yaptrrsanz link calsmayacaktr ltfen buna dikkat ediniz.

Konumuzdaki birinci mesajdan dosyay alabilirsiniz.
    Kullandgm ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanc Bilgi Mens

[
    ustam teekkrler ben dreamstar cihazna ekledim kanallar kt ama hepsinde isim???? byle km.yani trt filan yazmyor.
    Konu Editr tarafndan (12-06-2021 Saat 15:48 ) deitirilmitir.

Kullanc Bilgi Mens

Alnt siirtli.56 Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    ustam teekkrler ben dreamstar cihazna ekledim kanallar kt ama hepsinde isim???? byle km.yani trt filan yazmyor.
    Diger dosyayi yukleyin smart icin olani.Birinci mesaji iyi okuyun

Sayfa 32/33 lklk ... 7222324252627282930313233 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanc var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri