Sayfa 19/19 lklk ... 910111213141516171819
188 sonutan 181 ile 188 aras

Konu: Uydu Alclar iin Free 1130+ Kanal iPTV M3U Dosyas 20.04.2021

Kullanc Bilgi Mens

Alnt Simba Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    SMART TV iin verdigim dosyay yukleyin bu uyumlu olmam

Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    aa konu bal uydu alclar iinmi grmemiim kusura bakma, eyvallah elinize salk hayrl geceler

Kullanc Bilgi Mens

Alnt Ninken Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    aa konu bal uydu alclar iinmi grmemiim kusura bakma, eyvallah elinize salk hayrl geceler
    Uydu ve smart tv ler iin hazrladgm dosyalar ayr ayr ikiside birbirine olmuyor baz uydu cihazlar smarttvler iin hazrladgm dosyay kullanabiliyor ama byk cogunlugu eski m3u tabanl listeyi kullanyor.

VLC PLAYER-SMART TV ler de kesinlikle uydu cihaz olan dosya bu sekil sorunlar yaratyor
    Kullandgm ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanc Bilgi Mens

Mrb ben uzun zamandr siteye girmedim tv ye smart tv Club yukledim aktuell Trkiye ve almanyada olan Listesin nasl uygularm yardmc olurmusunuz th ederim

Kullanc Bilgi Mens

Selam Bu listede kanal isimleri neden kmyor smart tv iin olanda kyor

Kullanc Bilgi Mens

Alnt mcm67 Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    Selam Bu listede kanal isimleri neden kmyor smart tv iin olanda kyor
    Bu uydu iin (eski m3u tabanl uydu cihazlar iin) cunki ondan ikisi farkl dosya

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birletirilmitir - - -

Alnt runos Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    Mrb ben uzun zamandr siteye girmedim tv ye smart tv Club yukledim aktuell Trkiye ve almanyada olan Listesin nasl uygularm yardmc olurmusunuz th ederim
    SSPTV yuklerseniz yardmc olurum dier uygulamalar bilmiyorum
    Kullandgm ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanc Bilgi Mens

Bilginiz iin teekkr ederim Simba bey

Kullanc Bilgi Mens

tesekkurler

Kullanc Bilgi Mens

Teekkrler

Sayfa 19/19 lklk ... 910111213141516171819

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u an Bu Konuyu Gorunteleyen 2 Kullanc var. (0 Uye ve 2 Misafir)

Yer imleri