Sayfa 33/33 lklk ... 82324252627282930313233
327 sonutan 321 ile 327 aras

Konu: Uydu Alclar iin Free 1290+ Kanal iPTV M3U Dosyas 12.06.2021

Kullanc Bilgi Mens

Alnt Editr Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    Diger dosyayi yukleyin smart icin olani.Birinci mesaji iyi okuyun
    smart iin olan hi amad yinede teekkrler

Kullanc Bilgi Mens

Alnt siirtli.56 Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    smart iin olan hi amad yinede teekkrler
    Ozaman uyumlu deildir dosya.M3U yaps farkldr
    Kullandgm ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanc Bilgi Mens

Elinize salk. Bir sorum olacak benim uydu cihaznda kanal adlar grnmyor. Sanrm m3u uzantl olduu iin, bu dosyay m3u8 e nasl dntrebilirim?

Kullanc Bilgi Mens

Alnt qualitymanager Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    Elinize salk. Bir sorum olacak benim uydu cihaznda kanal adlar grnmyor. Sanrm m3u uzantl olduu iin, bu dosyay m3u8 e nasl dntrebilirim?
    Smart dosyayi deneyin

Kullanc Bilgi Mens

Sayn ynetici emeiniz iin teekkr ederim. Yaynlaŕ nekt 2000 hdd mini uydu alnnda izleyecegim

Kullanc Bilgi Mens

Teekkrler paylatnz url adresleri iin next 2000 wifi uydu alcs kullanyorum 16 megabit hzda mkemmele yakn sonu alyorum. Sizden bir ricam var tv kadar sk olmasa da arada uydu alclar iin radyo urlleri paylaabilir misiniz?

Kullanc Bilgi Mens

Alnt Savki Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    Teekkrler paylatnz url adresleri iin next 2000 wifi uydu alcs kullanyorum 16 megabit hzda mkemmele yakn sonu alyorum. Sizden bir ricam var tv kadar sk olmasa da arada uydu alclar iin radyo urlleri paylaabilir misiniz?
    Radyo yayinlarini simba ustad ile gorustuk diger guncellemede verecek insAllah.

Sayfa 33/33 lklk ... 82324252627282930313233

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u an Bu Konuyu Gorunteleyen 2 Kullanc var. (0 Uye ve 2 Misafir)

Yer imleri